Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
Before dla Dziołszek !!

Data:
2015-03-07 21:00:00

Miejsce:
Fabryka Dźwięku Tychy

Opis:

Już w tą sobotę, 7 marca, szykuje się pierońsko biba w Fabryce Dźwięku w Tychach. Za dekami pozytywny duet: Dj Tusipect & Dj Ya!Who? !! Zapraszamy Wszystkie Frelki i nie tylko. Tym razem imprezę rozkręcają DJ TUSIPECT & DJ YA!WHO? - w ich ulubionych klimatach, czyli rnb i funk. Gościmy ich pierwszy raz w klubie, zatem liczymy na Waszą frekwencję i dobrą zabawę ! Pewnie się zastanawiacie dlaczego "BEFORE!" ? otóż, jest to impreza tuż przed Dniem Kobiet, dlatego na barze WSZYSTKIE PIĘKNE PANIE (bo przecież każda kobieta jest piękna!) mają drinki do wyboru do koloru za jedyne 10 zł ! Drogie kobietki, możecie zaszaleć :) Wstęp darmowy, impreza od 21, bar od 18 rezerwacje - 572 656 704 link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/517752655032393/Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi