Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
World Push Up Day

Data:
2015-04-04 14:00:00

Miejsce:
Gliwice Orlik

Opis:

Ekipa Phoenix Team wraz z kolegami z Street Workout Gliwice i Street Workout Polska chcieli by was zaprosić na " Światowy dzień pompowania" który odbędzie się 4.04.2015 na Orliku przy ul Jasnej w Gliwicach ;) Znowu jak rok temu 21.03.2014 Marca chcemy pobić rekord w robieniu pompek przez jak największa ilość osób :) Dla urozmaicenia samego wydarzenia będzie również wiele różnych atrakcji ;) Jedną z nich będzie zrobienie polskiej flagi, aby to uczynić osoby które chcą wziąć udział na wydarzeniu zostaną podzielone na 2 grupy. 1 grupa będzie proszona o przyjście w białych koszulkach 2 grupa zaś w czerwonych Zdjęcie z lotu ptaka będzie rewelacyjne ! Serdecznie zapraszamy wszystkich z całej Polski i pokażmy światu że Polacy są aktywni, potrafią się zintegrować i dobrze bawić. Rok temu było nas ponad 240 osób :) Tym razem będzie nas o wiele więcej ! Więcej info już niebawem.Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
Kawałek - O wiele więcej - Przedstawiamy ostatni singiel z projektu - Kikoraf & Syty - Przebudzenie. Zapraszamy do sprawdzenia !!
Jest to 3 numer promujący moja pierwszą płytę pi,, Z Życia Wzięte '' Płyta o tematyce życiowej Zapraszam !!
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi