Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
Wykład na temat Kultury Hip Hop - GŁOVA w Sosnowcu

Data:
2015-05-30 12:00:00

Miejsce:
Gimnazjum nr 13, Sosnowiec

Opis:

Twójskul Hip Hop oraz Blender Art zapraszają Wszystkich na wykład o tematyce Kultury Hip Hop, która od 40 lat pozytywną Ideą rozpowszechnia na całym świecie pokój, miłość, jedność i dobrą zabawę.

Nie mówimy co jest Hip Hopem ani też "Prawdziwy Hip Hop to...", tylko opowiadamy o tym jak było kiedyś, od czego się zaczęło, kto to rozpoczął, a następnie przechodzimy do elementów. Młodzież poznaje historię danego elementu oraz podstawy jego tworzenia. Projekt "TwójSkul Hip Hop" to warsztaty teoretyczno-praktyczne mające na celu podzielenia się swoją wiedzą na temat Kultury Hip Hop.

Prelegent: 
- GŁOVA
Poznański pedagog, nauczyciel języka angielskiego. Współpracujący z Organizacją Universal Zulu Nation. Swe pierwsze kroki na poznańskiej scenie Hip Hopowej stawiał jako bitewny MC, biorąc udział w wielu bitwach freestylowych. Od dawna liczyła się dla niego zabawa słowem i moc improwizacji. Sukcesywnie zdobywał on szacunek wśród swych kamratów, nie tylko jako raper ale również jako animator Kultury HIP HOPowej. Organizator wielu eventów, przeprowadził wiele wywiadów ze znanymi raperami z Polski i z zagranicy. Przeprowadził je min z: Dmx'em, Masta Ace'm, Das-Efx, Krs- One'm, Dope DOD, Edo G i Reks'em. Nieustannie gdzie tylko może szerzy wiedzę na temat HIP HOPu. 

W między czasie odbędzie się pokaz zaprzyjaźnionych b-boyów z ekipy:
-FRESH FLAVA
Półfinaliści programu "Got To Dance – Tylko Taniec". Aktywnie działająca grupa taneczna na scenie ogólnopolskiej, jak i za granicą, która może się poszczycić wieloma prestiżowymi nagrodami.

Widzimy się tym razem 
30 MAJA (sobota)
w Gimnazjum nr 13 im. Adama Mickiewicza
ul. Zamenhofa 15 / Sosnowiec

Wstęp: symboliczne 1 zł
Start: 12:00
Prosimy o punktualność :)

Patronaty:
Winylowe Pole
- 4 elementy / https://www.facebook.com/4ElementyLtdStreetWear
Bylymytu Crew Szkółka Graffiti
- Blender Art / https://www.facebook.com/BlenderArtisticAgency
Moja Czeladź www.czeladz.org.pl
Brudnepoludnie.pl
Silesia Crime 
Gimnazjum nr 13 im. A. Mickiewicza w SosnowcuNowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi