Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
BUKA x K2 w RUDEBOY

Data:
2015-06-20 19:00:00

Miejsce:
1 maja 20, Bielsko-Biała

Opis:

Koncert w Bielsku-Białej na zakończenie roku szkolnego 2014/2015 i rozpoczęcie wakacji, podczas którego wystąpią BUKA oraz K2, czyli twórcy utworu 1 MOMENT - hitu 2014 roku!

Sponsor główny koncertu:
EPSILON HIP-HOP SHOP
www.facebook.com/Epsilon.Hiphopshop

Single:
1 MOMENT - www.youtube.com/watch?v=RjzujFoWxY8]
JUTRO NADCHODZI ZAWSZE - https://youtu.be/BULYCZtLvS8
ZAMKNIJ OCZY - www.youtube.com/watch?v=8vkDbXUL3WE]
TU UMIERAJĄ ANIOŁY - www.youtube.com/watch?v=MaGAEki4I0M]
ORCHIDEE - www.youtube.com/watch?v=zCB9STBB01o]

BUKA
www.facebook.com/bedoka
K2
www.facebook.com/k2kadewua
DJ KLASYK
www.facebook.com/DjKlasyk

BUKA
Pochodzący z Gdańska artysta, który dołącza do wytwórni MaxFloRec pod koniec 2010 roku. Wcześniej nagrywa „nielegalne” płyty – zarówno solowe, jak i z grupą SumaStyli. Przed wydaniem debiutu fonograficznego w 2011 roku, Buka bezpłatnie udostępnia przez MaxFlo EPkę „Po drugiej stronie lustra” - ze świetnie przyjętym singlem “Danse Macabre”. Przełomem w jego karierze okazuje się płyta „Pokój 003”, która dzięki singlom „Pierwsza miłość”, „Achtung” oraz „Wraca monster” (nagrany wspólnie z Rahimem-Paktofonika/Pokohontaz), zapewnia mu uznanie hip-hopowej publiczności. Kolejny album artysty pt. "Wspaniały widok na nic interesującego" to dowód, że Buka w pełni wykorzystuje swój potencjał i z każdą płytą słychad jak rozwija się jego talent. Potwierdza to fakt, że teledyski promujące nowy album(“Zamknij oczy” , “Orchidee” , “Biały królik” , “Zanim powiem nara”, “Wznieśmy toast” czy “Cyferblatów wichura”) cieszą się ogromną popularnością w sieci. W 2014 roku album pt. "Wspaniały widok na nic interesującego" osiąga status złotej płyty. Obecnie Buka pracuje nad nowym albumem w duecie z Rahimem.

K2
Administracyjny mieszkaniec Śląska, pierwszy rekrut MaxFloLabu, który wydaje w 2014 roku legalny krążek – „ANATOMIA”. Swoją estetykę muzyczną, poza rapem, kształtował na bazie zespołów gitarowych takich jak: The Offspring, System of a down, Metallica czy Nirvana. W rapie preferuje i uskutecznia cięższe, niekonwencjonalne klimaty. Początkowe wierszo-teksty pisał w wieku 10 lat, natomiast pod koniec szkoły podstawowej dokonał pierwszych rejestracji dźwiękowych swoich zapisków na prostym magnetofonie kasetowym. Niedługo po tym wraz z kolegami z osiedla tworzy formację Apogeum. Po rozpadzie grupy nawiązuje współpracę z Zimnym jako Horyginał Skład, poźniej K2 zaczyna pracę solową. Około roku 2006 wraz ze stołecznym producentem Jukaszem tworzą duet MC- Producent, wynikiem czego powstaje tetralogia albumów „Shino Hito” (2007 r. „Shino Hito”, 2008r. „Shino Hito Zero”, 2009r. „Shino Hito 2”, 2013r. „Shino Hito Finito”). Duet ten w międzyczasie kolaboruje z Ceema (raper z Mysłowic) - tak powstają prace pod szyldem FX. Jako aktywista kilkakrotnie udzielał się na bitwach freestyle’owych w roli jurora. Ponadto jest jednym z głównych reprezentantów Silesia Crime – inicjatywy promującej „pierooski RAP ze Ślonska”.

otwarcie bram: 19:00
bilety: 25/30 zł
start: 20:00
wstęp BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!
Regulamin klubu - http://www.rudeboyclub.pl/Home/Contact

prowadzenie:
SONAR

za deckami:
DJ OŁDŻI

support:
NK KLAN
www.facebook.com/nakladkontrolowany
CZORNYNZ
www.facebook.com/CzornyNz
PANDA SQUAD
www.facebook.com/PandaSquaad

==============================================

Internetowa przedsprzedaż biletów:
http://rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

Stacjonarne punkty przedsprzedaży:
- RUDEBOY CLUB, ul. 1 Maja 20, w godz. 18.00-24.00
- Salon Muzyczny ELPA, ul. 1-go Maja 19, w godz. 10.00-17.00
- Info punkt C.H. SARNI STOK, w godz. 09.00-21.00
- CONTROLSHOP, ul. 11 Listopada 14/16, w godz. 10.00-17.00
- EPSILON SHOP, ul. 1 Maja 47, w godz. 10.00-18.00
- HIPHOPSHOPBBA, 3 Maja obok Dworca PKP, w godz. 10.00-17.00

REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:imię i nazwisko ,
ilość osób, nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
połowa loży dużej dla 4 os - 25zł
loża mała 4 os - 20zł

--------------------------------------
Zapraszamy
www.one2pablo.com
www.rudeboyclub.plNowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi