Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
K2 / Refineria

Data:
2016-10-20 20:00:00

Miejsce:
Księgarnia Sosnowiec

Opis:

20 października na scenie Księgarnii pojawi się Refineria i K2!
Bilety w sprzedaży od 1.10 / 20/25pln

Refineria - ekipa, która współpracuje ze sobą od kilku lat, pochodzi z Zagłębia Dąbrowskiego. Na swoim koncie ma wiele zagranych koncertów m.in. przed O.S.T.R., Quebonafide, Dwa Sławy. Swoją muzyką budują na scenie energiczne show. Łączą ze sobą różne style co powoduje że materiał jest różnorodny. 
Obecnie pracują nad mixtape'm, którego premiera jeszcze w tym roku.

K2 - Artysta ur. 26 lutego 1985r. w Dąbrowie Górniczej, administracyjny mieszkaniec Śląska. Jego pseudonim artystyczny to bezpośrednia analogia do szczytu Czogori w łańcuchu górskim Karakorum (w przenośni oznacza rozwój, wspinaczkę do szczytu możliwości). Jest zarówno symboliką dwóch przeciwstawnych stylów kreowanych przez wykonawcę - twardy/poważny oraz melodyjno-ekspresyjny.

Swoją estetykę muzyczną, poza rapem, kształtował na bazie zespołów gitarowych takich jak : The Offspring, System of a down, Metallica czy Nirvana. W rapie preferuje i uskutecznia cięższe, niekonwencjonalne klimaty. Początkowe wierszo-teksty pisał w wieku 10 lat, natomiast pod koniec szkoły podstawowej (1998-2000r.) dokonał pierwszych rejestracji dźwiękowych swoich zapisków na prostym magnetofonie kasetowym. Niedługo po tym wraz z kolegami z osiedla tworzy formację Apogeum (w składzie K2, DJ Verset, Flak oraz Thebe - z tym ostatnim koncertuje po dziś dzień). Po rozpadzie grupy nawiązuje współprace z Zimnym jako Horyginał Skład, poźniej K2 zaczyna pracę solową. Około roku 2006 wraz ze stołecznym producentem Jukaszem tworzą duet MC - Producent wynikiem czego powstaje tetralogia albumów „Shino Hito” (2007 r. „Shino Hito”, 2008r. „Shino Hito Zero”, 2009r. „Shino Hito 2”, 2013r. „Shino Hito Finito”). Duet ten w międzyczasie kolaboruje z Ceema (raper z Mysłowic) - tak powstają prace pod szyldem FX. Jako aktywista kilkakrotnie udzielał się na bitwach freestyle’owych w roli jurora. Ponadto jest jednym z głównych reprezentantów Silesia Crime – inicjatywy promującej „pieroński RAP ze Ślonska”.

Gościnnie K2 pojawia się w sumie na 3 legalnych krążkach: ALFIE I OMEDZE Fokusa („Soundkillers”) oraz POKOJU 003 („Wyjebane”) i WSPANIAŁYM WIDOKU NA NIC INTERESUJĄCEGO Buki („Dekada”), jak również na licznych produkcjach featuringowych (m.in. z zaprzyjaźnionym składem SumaStyli czy na płytach: PODAJ DALEJ 2 i MUZYCZNA BOMBKA MAXFLO). W kwietniu 2014 r. nakładem MaxFloRec ukazuje się jego debiutancki, solowy krążek zatytułowany ANATOMIA. Płytę promują single: „Tu umierają anioły”, „Scena dramatu” i „1 moment” (ft. Buka). Album po roku pokrył się platyną.

Obecnie artysta pracuje nad kolejnym krążkiem, który zapowiada singiel "Jutro nadchodzi zawsze".

Widzimy się 20.10 o 20:00 !!!!Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi