Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
DIXON 37/ DYM KNF

Data:
2017-03-25 19:00:00

Miejsce:
Gliwice/Liquid

Opis:

BILETY:
przedsprzedaż 30zł 
w dniu koncertu 40zł
wkrótce do nabycia 
START 19:00 DJ 
JARECKI ZDW
https://www.facebook.com/ArekZaradzki?fref=ts
GRUCHA BZK
https://www.facebook.com/GruchaBzK/?fref=ts
SAŁAT X WINSKY
https://www.facebook.com/Sałat-BTBC-1026997300721517/
DEDIS X PRO
https://www.facebook.com/Dedis-540140276026402/?fref=ts
DYM KNF
https://www.facebook.com/dymknfrap/?fref=ts
DIXON 37
https://www.facebook.com/Dix37/?fref=ts
00:30 AFTER 

DIXON 37

zespół pochodzący z dwóch warszawskich dzielnic: Ursynów i Mokotów. Początki grupy datowane są na rok 1999.

7 kwietnia 2008 roku zespół (Saful, Kafar, Michrus, Kulfon i Rest) wydał swój pierwszy album Lot na całe życie. Na debiutanckim albumie znalazło się wielu gości: Hemp Gru, Pjus, TZWM, Zgrzyt, Pono, Dżambodżet, Wigor, Miodu (Jamal) i Włodi. Produkcja uplasowała się na 45. miejscu polskiej listy przebojów - OLiS. 6 grudnia 2013 roku do sprzedaży trafił drugi album studyjny formacji zatytułowany O.Z.N.Z. (Od zawsze na zawsze). Nagrania dotarły do 8. miejsca zestawienia - OLiS. 26 sierpnia 2015 roku album uzyskał w Polsce status złotej, sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarzy.

DYM KNF

nazwa naszego składu to po prostu skróty dwóch Bytomskich dzielnic graniczących z sobą od zawsze - Dymitrów & Knajfeld . Znamy się wszyscy praktycznie od dziecka, razem chodziliśmy do szkoły, spędzaliśmy wolny czas, nie dzieli nas duża różnica wieku, więc siłą rzeczy los tak chciał ze ta przyjaźń trwa już długie lata. Skąd muzyka, każdy z nich wychowany na rapie – pierwsza po osiedlu krążyła legendarna Paktofonika kaseta wtedy ;) Gdzieś tam pierwsze produkcje wypuszczał Ostry, my na kradzionych bitach w 2004 roku nagraliśmy pierwsze dziecinne utworki, próbowaliśmy swoich sił pod szyldem BSMC ( Bytomski Styl Mc ). Nie było to jeszcze nic na wzór dzisiejszego Dym Knf, powody to bardzo młody wiek , brak jakiegokolwiek sprzętu, studia, podkładów. Chłopaki ( Fin, Epis , Kadi , Ponczo oraz swoją kwestię dołożył Seba ) na przełomie roku 2008 nagrali Dym Knf 1 płyta nosiła nazwe „Cała prawda z Życia” bity w większości kradzione aczkolwiek już udzielał się muzycznie BitMajster - Cube. Nagrana u Fina w domu w amatorskich warunkach. Rok 2010 to nagrany w Wariant Studiu projekt Dym Knf 2 „Trzeba Robić Swoje”. Dziś trzon składu tworzą (Finu, Epis, Daniel „c” ) nie zapominamy o chłopakach którzy są mniej aktywni na majku – Kadi , Ponczo – serdeczne pozdrowienia. Na 3 płycie większość bitów została zakupiona oraz podarowana od zajebistych producentów – dziękówa! Oczywiście ściśle związany jest cały czas ze składem Osi Cube Bit przebywający na stałe na emigracji - Pozdrawiamy. Rap to nasza satysfakcja i będzie grany zawsze z zasadami – z pogardą dla wszystkich pajaców nagrywających na siebie DISY… To tyle… do zobaczenia na mieście oraz na głośnikach podkręconych na ful ! ELO…
Więcej informacji wkrótce
ORGANIZATOR
https://www.facebook.com/KunertKoncerty/?ref=ts&fref=ts
Fotograf koncertu :
Agnieszka Koncewicz 
REZERWACJE LÓŻ : 731-500-775
WSTĘP OD 16 LAT !!! 

 

Gliwice, Ul. Pszczyńska 51, 44-100 Gliwice
 

 Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi