Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
Odnawiamy Osiedla Przez Graffiti #OOPG

Data:
2017-06-02 08:00:00

Miejsce:
TYCHY

Opis:

Najbliższy weekend w Tychach upłynie przy dobrej muzyce oraz szeregu działań graficznych i artystycznych. Już po raz czwarty odbędzie się projekt "ODNAWIAMY OSIEDLA PRZEZ GRAFFITI", niezależny program rewitalizacji przestrzeni miejskiej.

Pomysłodawcą i organizatorem tego przedsięwzięcia jest Sebastian DJ FEEL-X Filiks, szerszej publiczności znany przede wszystkim z działań muzycznych (były członek legendarnego składu Kaliber 44).

Jako wieloletni mieszkaniec Tychów w trakcie spacerów po mieście wpadł na pomysł połączenia kultury Hip Hop-owej 
z akcją społeczną zmierzającą do rewitalizacji przestrzeni poprzez działania artystyczne.

Tegoroczna edycja odbędzie się w 5 tyskich lokalizacjach, 
a prace pokryją blisko 1500m2 ścian. Udział zapowiedziało ponad 80 artystów z kraju i Europy Środkowej. Światowej klasy graffiti zawita po raz kolejny na ściany garaży i tunelu.

Połączenie Dnia Dziecka z Graffiti Jamem to doskonała okazja do rodzinnego odpoczynku, wspólnej zabawy, na miejscu czekać będą animacje dla dzieci. koncerty muzyczne i inne atrakcje.

Plan wydarzeń obejmuje: ul. Wieniawskiego (2.06), ul. Czereśniową (3.06) oraz ul. Kopernika (04.06) i tunel przy ul. Armii Krajowej. Zajęcia dedykowane dzieciom i młodzieży rozpoczną się o godz. 15:00 i potrwają do 18:00.Po godzinie 18stej rozpocznie się część muzyczna projektu. Powstawanie graffiti można obserwować we wspomnianych lokalizacjach w godzinach 8:00 - 22:00.

ODNAWIAMY OSIEDLA PRZEZ GRAFFITI to całkowicie niezależny program oparty na środkach prywatnych oraz mecenasów. W tym roku pomocną dłoń do #OOPG wysunęła Fundacja MultiIntegra oraz sklep z farbami Konfliktshop. 

Wsparcie otrzymaliśmy również od sklepów:DRIPSHOP12Cali Graffiti & Art Shopi,wrongsideshop.plBOMBING.PL, oraz od firmy TAMIR https://tamir.com.pl/

Partnerami w realizacji przedsięwzięcia są: TEMATFAMILY, Drukarnia piga.pl - profesjonalny druk onlineHip Hop Spot, oraz Twójskul Hip Hop.

Całe wydarzenie zostanie sfilmowane przez najsłynniejszego yamakasi vlogera Górnego ŚląskaMarcin Banot BNT fhujHD.

After movie z tej i poprzedniej edycji #OOPG można zobaczyć na www.youtube.com/silazpokojuTV.
wydarzenie: 

https://www.facebook.com/events/1732948773663415/?fref=ts
Zapraszamy już w ten weekend.

Kontakt z organizatorem 531344477 djfeelx@djfeelx.pl #OOPGNowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi