Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
STAŃ POD MUREM 13

Data:
2019-06-29 08:00:00

Miejsce:
Poniatowskiego 2/Kościuszki

Opis:

hasztagczternaście

? nie podam Ci gpsu z bani, jak chcesz tu trafić, wpisz to sobie w navi ?

Czternasta edycja legendarnego Graffiti Jamu na zagłębiowskiej ziemi odbędzie się 29 czerwca 2019r. Rezerwujcie sobie zatem wolny łikend moi drodzy:)

MIEJSCE: Rejon ul. Poniatowskiego 2/Kościuszki/Mazura w Czeladzi
START JAMU: godzina 9:00.

Pokrótce o założeniach SPM#14.
Zarezerwowaliśmy dla Was chyba największą miejscówkę na jakiej dotychczas malowaliśmy.
Główny Hall of Fame - wysokie na ponad 4 metry ściany zostaną zapodkładowane w kolorze Chocolate z palety Montany Black.
Tematyka prac na Głównym Hall of Fame wiązać się będzie wyłącznie z origami, wszystkim co związane może być opakowaniami, papierem, recyklingiem, etc.

Pozostała miejscówka również otrzyma identyczny podkład, natomiast w tym przypadku nie będzie obowiązywać tematyka z Głównego Hall of Fame.

Uszanuj koncepcję Jamu miła Pani/miły Panie :)

Każdy z malujących zgodnie z jego wolą może otrzymać od nas 6 puszek lakieru w szpraju w kolorach: Ivory, Beige, Sand, Frappe, Koi i Black.

Podczas tej edycji nie będzie miejsca na samowolkę, obowiązują zapisy na farby oraz miejscówki przy ścianie. Po zgłoszeniu, otrzymacie talon na dowolny przejazd Hyperloopem, 6pak farb i miejsce przy ścianie.

ZAPISY NA MIEJSCÓWKI ORAZ FARBY WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM EMAIL:
stanpodmurem14@gmail.com

Ceremonia odbywa się dopiero w sobotę, ale kontrolę ścian rozpoczniemy już na kilka dni przed imprezą, dlatego prosimy o to żebyście nie przyjeżdżali wcześniej i nie malowali na własną rękę.

Do sześciopaka farb każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę z logiem SPM#14!

Z uwagi, że do dyspozycji będziecie mieli wysokie, ponad 4 metrowe ściany, w miarę możliwości, kto rzecz jasna może, niech zabierze ze sobą drabinę, ziomka co mu na barana wejdzie, kratę po piwie. My zapewnimy rusztowania, ale nie ma się co oszukiwać, dla wszystkich jednocześnie tych rusztowań nie wystarczy.

Ponadto w miarę upływu czasu będziemy podawać dodatkowe informacje bowiem mamy w kapeluszu kilka sążnych niespodzianek.
Prosimy również o oszczędzenie nam ociężałych pytań w stylu: co powinienem napisać w mailu? Dlaczego wycofano telegramy z użycia? Czy mogę zabrać ze sobą koleżankę teściowej? Dlaczego Jam jest w Czeladzi a nie Wenecji?

Co jeszcze?
Szaman, zresztą jak corocznie, przytulił hajs za załatwienie pogody jak w Rio De Janeiro, także spokojnie, możecie nie zakładać skarpetek do mokasynów niczym Don Dżonson w Policjantach z Majami.

Mhm, Eldoka na wolno, masz tutaj przed sobą, moją myśl uwolnioną, kucharz Marian gotów do walki jak lobo, wrzuci giętą na ruszt i usmaży ją dla Was z pustą głową!
Głodni nie będziecie, grill za darmo zawsze na propsie zdaje się? :)

No i afterparty przecież! Standardem jest, że po zakończonym Jamie każdy z Was jest mile widziany na wieczorku tanecznym w sekretnym miejscu :)

Jeżeli jedziesz do nas z daleka, daj znać, pomożemy w ogarnięciu mety do spania.

Zaznaczę, że jedynie na SPM będziecie mogli spotkać się z antycznym i legendarnym już Jackiem "Jacodaktylem" Be, prawie maskotką każdego afterparty.

Już przed czternastą edycją SPM należy podziękować właścicielom ścian, udostępnionym na rzecz tej zacnej ceremonii.

Współorganizatorem przedsięwzięcia jest rzecz jasna Miasto Czeladź! Dziękujemy za wsparcie finansowe i aprobatę! Szanujemy, dziękujemy.

P.P.H.U. GAMI–PACK S.C. i Transbud-Trading 4 Sp. z o.o., dziękujemy za udostępnienie ścian, pjona!

Konfliktshop i WIK Hurtownia lakierów, wielkie wsparcie w postaci lakierów właśnie, można na Was liczyć, pozdro 600 na rejonie!

Oczywiście, wiele, wiele osób, niezmiennie od lat (gdzie jest Onar?) ma swój wielki anonimowy wkład w przygotowanie Jamu, kto ma wiedzieć, ten wie :)

SZOŁ MAS GOŁ ON i pamiętajcie o zapisach na miejscówkę i farby.
Widzimy się pod ścianą!Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi