Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
DOBRY MC - Pierwsze w Polsce warsztaty Hip-Hop'owe

Data:
2013-06-09 18:00:00

Miejsce:
Katowice

Opis:

DOBRY MC – Pierwsze w Polsce warsztaty hip – hopowe, które uczynią z Ciebie świadomego rapera!

Zespół Akademii Menedżerów Muzycznych stworzył nowy projekt, tym razem skierowany do przedstawicieli muzyki hip-hopowej. Są to dwudniowe warsztaty, podczas których udoskonalisz swój warsztat techniczny – nasz ekspert wskaże Ci odpowiednią drogę, pomoże Ci w opanowaniu i poprawieniu Twojego flow. Oprócz tego, poznasz tajniki promocji – nie wystarczy być dobrym raperem, byś został dostrzeżonym musisz wiedzieć, jak skutecznie się wypromować – w tym pomoże Ci skuteczny menedżer, który poprowadzi wykład, na którym dowiesz się na czym to wszystko polega.

Teraz najważniejsze: ekspertem i mentorem warsztatów Dobry MC jest FOKUS – nie musimy go przedstawiać, jest to jeden z najwybitniejszych MC w historii polskiego hip – hopu. Wraz z nim, warsztaty poprowadzi jego menedżerka, (ale także Rahima i Pokahontaz) – Aneta Błażejczyk.

Nie ważne na jakim etapie jesteś: zaczynasz lub siedzisz w tym od wielu lat – poziom zaawansowania pracy będzie dostosowany do Ciebie. Aneta i Fokus będą indywidualnie pracować z Tobą nad rozwojem pod kątem techniki jak i marketingu promocji.

Dodatkowo dla najlepszego MC czeka mega wyróżnienie – możesz wystąpić przed Fokusem na Hip Hop Fest Nysa 2013, który odbędzie się w sierpniu!

Cena dwudniowych warsztatów DOBRY MC to jedyne 250 zł!

Na początek zapraszamy do Katowic!

By praca z ekspertami była komfortowa, mamy tylko 30 miejsc, dlatego zapisz się już teraz.

Jeśli chcesz o coś zapytać – napisz (info@akademiamm.pl) lub zadzwoń (797 209 878).Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi