Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
MŁODY M, MŁODY PSZ + SUPPORTY. ZAKOŃCZENIE ROKU SZ

Data:
2013-06-28 20:00:00

Miejsce:
Cieszyn, Klub Panopticum

Opis:

JAK ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO TO TYLKO W PANOPTICUM!
Specjalnie na tę okoliczność zaprosiliśmy do Cieszyna dwóch MŁODYCH!

Młodego M i Młodego PSZ możecie posłuchać już 28 czerwca w Cieszynie.

dołącz na facebook'uZapraszamy!

Klub Studencki "Panopticum", Cieszyn
28 czerwca 2013, godz. 20:00

Wstęp: 20 PLN lub 15 PLN (przedsprzedaż)
Punkty sprzedaży:
Chrom, Cieszyn (wkrótce)
Klub Studencki Panopticum (wkrótce)

Za deckami: DJ OLSEN (Cieszyn, RRX Desant)

Supporty:
The Intruders / Pawlas x Wnęku, Cieszyn
CBF Skład / Aro x Nemo, Cieszyn
Siny, Wisła
Zieliusz / Pretxtrap, Pogwizdów

Partnerzy:
Chrom Cieszyn
ContolShop - www.controlshop.pl
3/4 UDGS - www.34udgs.pl(nagłośnienie)
Creativity-Design - www.marcinbujok.pl(grafiki)
Fotografia Adam Jarosz - www.adamjarosz.com(fotorelacja)

Patronat medialny:
Silesia Crime - www.silesiacrime.com
Rap Duma - www.rapduma.pl
RespectHH - www.respecthh.pl
BB365 - www.bb365.info
Kupujcie Polskie Rap Płyty - www.kupujciepolskirap.pl
Gazeta Codzienna - www.gazetacodzienna.pl
Głos Ziemii Cieszyńskiej
Beskidzka24 - www.beskidzka24.pl
Halo Cieszyn - www.halocieszyn.pl
OX.PL - www.ox.pl
Wiadomości Ogólnopolskie 24 - www.wo24.pl
Dla Studenta - www.dlastudenta.pl
SilesiaAllTime - www.silesiaalltime.eu
LiveOnStage - www.liveonstage.pl

BIG BANG PL - www.facebook.com/BigBangPolska

Młody M (Step Records)
Działalność muzyczną zapoczątkował około roku 1999, wydając płyty nieoficjalne w tzw. podziemiu. Przełom nastąpił w 2004, kiedy to wygrywając konkurs zorganizowany przez UMC/My Music znalazł się na składance Rap Eskadra 3. W 2006 z powodzeniem wziął udział w następnym konkursie, co zaowocowało pojawieniem się M na trzeciej części składanki Kodex (III Wyrok). Rok później jego utwór "To Mój Apel" został wybrany na singel producenckiego albumu Grupy Beatowsky, wydanego przez Polskie Radio.

1 października 2008 ukazała się płyta Młodziak/Bojar – "Kronika". Kompozycja została wyprodukowana w limitowanym nakładzie 200 sztuk i udostępniona za darmo w internecie. Jego debiut – "Kronika Remix" – ukazał się 19 września 2009 nakładem Step Records. W nagrywaniu płyty udział wzięli m.in. PIH, Onar (Płomień 81), Ero (JWP, Bez Cenzury), Pyskaty, Rudy MRW czy Fabuła.

Jesienią 2011 roku ukazał się drugi studyjny album Młodego pt. "Kronika II: Siła Charakteru". Pierwszym singlem promującym album był utwór "M znów idzie" z gościnnym udziałem piosenkarki Justyny Kuśmierczy. Drugim singlem była piosenka "Ostatnie Starcie" z gościnnym udziałem Onara i Temeka do którego powstał teledysk. Za produkcję niej odpowiada Radonis. Trzecim singlem został "Będzie Dobrze" z udziałem dwóch gości: Głowy, Inserta. Produkcją zajął się Świr. Kolejnym singelm promującym tenże album był utwór "Chcemy wygrać II" z udziałem Chady i Rastamanka, do którego powstał teledysk. Kolejnymi teledyskami promującymi album były "Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze" z udziałem Słonia (ponad 2 mln wyświetleń na YouTube w 3 miesiące!) oraz "Na scenie". Płyta według słuchaczy zyskała status jednej z najlepszych, a zarazen najbardziej niedocenionych produkcji minionego roku.
Kolejne etap na drodze Młodego M to: Kronika III: Zaklęty krąg - trzeci studyjny album polskiego rapera o pseudonimie artystycznym Młody M i producenta muzycznego Radonisa. Premiera wydawnictwa odbyła się 29 marca 2013 roku. Wśród gości pojawili się między innymi Paluch, Kajman, Pezet czy Vixen.

Młody PSZ (RPS Enterteyment)
Utalentowany MC i producent pochodzący z Andrychowa powiązany z zespołem BPC. W roku 2008 nagrał wraz z KLP jako BPC płytę: "Legalna Kopia”.

W tym samym 2008 nawiązuje współpracę z Peją, która owocuje wyprodukowaniem muzyki do utworu „Regulamin zabijania” z płyty „Styl życia G’N.O.J.A”. Zagrał kilkanaście większych koncertów m. in: w Krakowie, Poznaniu i Tarnowie. Ciekawostką jest to, że pierwszy raz zagrał w wieku 12 lat z bratem, który wtedy aktywnie działał na małopolskiej scenie. Jeśli chodzi o produkcje muzyczne to cały czas tworzy na klasycznym MPC 2000xl, nie używając nowszych brzmień robi charakterystyczne podkłady w oldscholowym klimacie.

„Perkusja, sampel, bass, tak naprawdę czasem tylko tyle trzeba żeby zrobić naprawde dobry bit” - tak sam wyjaśnia Młody. „Co do rapu to nie staram się kopiować stylu od innych. Styl który usłyszycie został wypracowany tu w Andrychowie w podziemiu” – dodaje.

Tam siedziałem czy to sam czy z ziomami i tworzyłem nowe podkłady, pisałem teksty i mam nadzieje że zaowocuje to dobrą płytą która na pewno się ukaże!

Zaowocowało, 18 maja 2013 na rynek trafił krążek Młodego PSZ "Drugi Początek" nakładem RPS Enterteyment!Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi