Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nazwa:
Warsztaty Dobry MC ponownie z Fokusem

Data:
2014-04-05 10:00:00

Miejsce:
Katowice

Opis:

Warsztaty Dobry MC ponownie z Fokusem!

Zespół Akademii Menedżerów Muzycznych rozpoczyna nabór na drugie warsztaty z Fokusem i Anetą Błażejczyk, jego menedżerką. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do Katowic 5 i 6 kwietnia.

W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi warsztatów Dobry MC, mamy świetną wiadomość – właśnie organizujemy nową odsłonę z naszymi stałymi, sprawdzonymi ekspertami. – mówi Przemek Kubajewski, twórca warsztatów. Spotkanie Dobry MC drugi raz poprowadzą: Aneta Błażejczyk (menedżerka Fokusa, Rahima i Pokahontaz), która wyłoży wszystkim uczestnikom tajniki promocji – bo przecież każdemu raperowi zależy na tym, żeby jego muzykę znali wszyscy. Aneta wskaże, jak to robić skutecznie. A jak dobrym MC pod względem technicznym pokaże Wam nie kto inny jak Fokus. My już wiemy, że te warsztaty będą jeszcze lepsze, jeszcze ciekawsze – mówi Kubajewski. Organizatorzy tradycyjnie szykują niespodzianki, które będą ujawniane niebawem.
Warsztaty odbędą się 5 i 6 kwietna w Katowicach. Liczba miejsc ograniczona, także nie zwlekajcie i zapisujcie się! Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej.

Cena za udział w dwudniowych warsztatach to zaledwie 250 zł. By wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz na stronie: www.akademiamm.pl/dobry-mc/fokus


Więcej info na www.dobrymc.pl
Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi