Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Wiele par butów dokonało swojego żywota - ale było warto!

Sobota siedemnastego maja obfitowała w wielość wydarzeń. Podczas gdy fani metalu balowali w Spodku, na terenie Nowego Muzeum Śląskiego fani dobrego rapu bawili się na Big Urban Session!

Prognozy były kiepskie, cały czas lało, a tu ma się odbyć wielka impreza plenerowa. Ale stał się cud i jak obiecywali organizatorzy deszcz się uspokoił. Z póltorej godzinnym poślizgiem zaczęło się wielkie święto rapu! Kolejni wykonawcy do godziny trzeciej w nocy, dawali z siebie wszystko, by usatysfakcjonować swoją publikę i wynagrodzić im grzęźnięcie w błocie. Czy im się to udało? Mimo problemów sprzętowych, wszyscy podołali temu zadaniu. Poczynając na zwycięzcach przesłuchań do raperów, którzy mają już ugruntowaną na rynku pozycję.

Artyści wykonywali repertuar przekrojowy ze wszystkich swoich płyt- dla każdego coś miłego. Tego wieczoru zagrali Paweł Pavlo Tkocz, reprezentant maxflo i silesii crime - dąbrowski raper K2 ,oddany regionowi śląskiemu MIUOSH , reprezentanci trójmiasta Buka i Skor, Szczeciniacy - Łona i Webber, Rahim zapowiadający nową płytę pokahontaz Reversal oraz Minix, przy akompaniamencie dj-a Bambusa i wreszcie po trzyletniej nieobecności w Katowicach, długo wyczekiwany przez wielu L.u.c.

Jeśli ktoś zasługuje na specjalne wyróżnienie to Buka - jako jedyny pofatygował się by zejść do publiczności , by podpisać płyty, zbić piątkę i zrobić zdjęcia. Nie mówiąc już o tym, że został do końca koncertów, by razem z Luc-em wykonać "Odę do Młodości".

Podsumowując - pozdrawiamy wszystkich Big Up-owiczów i mamy nadzieje, że artyści zapamiętają energię publiki, a nie tylko niedostatki techniczno-pogodowe.

Tekst: Wioletta Psiuk

Cała galeria zdjęć - kliknij na fotke poniżej

2014-05-18 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi