Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

"Experyment Psyho" w wersji dla producentów i młodych, zdolnych, nieznanych!

MaxFloRec zaskakuje na każdym kroku!.

"Experyment Underground” to projekt realizowany wspólnie przez MaxFloRec i Silesię Crime, do którego zostali zwerbowani najlepsi producenci w kraju.

Idea promowania młodych artystów spowodowała, że Rahim wpadł na pomysł stworzenia konkursu dla raperów, wokalistek i każdego rodzaju „nawijaczy”.

Sam projekt luźno nawiązuje do „Experymentu psyho” i idei „Podaj dalej”. Zmiany są jednak znaczące. O ile w 2002 roku na pierwszym eksperymencie występowały osoby już mniej lub bardziej znane , a wszystkie beat-y były autorstwa Rahima, w „Eksperyment Undergrund” swoje beaty oddają różni producenci, a dla znanych i lubianych droga zostaje zamknięta, choćby nagrali do tych beatów świetne zwroty.

Wszystkich producentów spaja osoba lubelskiego producenta Zeteny pracującego na co dzień na MPC 4000 – jak sam dodaje ze śmiechem- nie obsługującego formatu mp3 i nie mającego dostępu do internetu, do czego trzeba przywyknąć i z czego wielu nie zdaje sobie do końca sprawy.

Rahim pytany o to, dlaczego właśnie Zetena, mówi o jego wszechstronności i talencie. Zetena potrafi się odnaleźć w niemal każdym stylu, nie narzucając swojej wizji, co jest bardzo cenną umiejętnością.

Sam Zetena znów zwraca uwagę na to, że jest to sytuacja nie bywała, zazwyczaj producent pracuje w samotności i sam zarządza procesem twórczym, tu należało się otworzyć i opanować sztukę kompromisu do perfekcji.

O tych którzy wzięli udział w projekcie póki co nie mówi się niczego – wszystko spowija mgiełka tajemniczości. Na konkrety przyjdzie czas, wraz z ruszeniem projektu. Kolejne karty będą się powoli odkrywały, jednak już teraz zagwarantować można dużo dobrej muzyki i wiele niespodzianek.

Ons z Silesii Crime pytany o to, jak doszło do współpracy odpowiada, że Rahim zwrócił się do niego z tym projektem ponieważ dotychczasowa współpraca przebiegała dobrze i naturalnym było, że jako organizacja promująca głownie młodych raperów z podziemia, Silesia Crime byłaby idealnym partnerem w tym przedsięwzięciu. Na co też Silesia Crime z entuzjazmem przystała.

Przechodząc do sedna sprawy. Sam konkurs będzie odbywał w następujących etapach: Najpierw na stronach MaxFloRec i Silesia Crime będą pojawiały się filmiki z relacją ze studia. Następnie do pobrania będzie konkretny beat przygotowany przez Zetenę i gościa , który akurat w danej chwili wizytował w MaxFlo. Od tej pory rusza zegar. Beat dostępny będzie przez 30 dni i też taki będzie czas nadsyłania owoców pracy wykonanej, przez uczestników. Sami uczestnicy musza sprostać jednemu wymogowi, by przystąpić do „Experymentu Underground” - nie mogą mieć na swoim koncie wydanej płyty. Różne style, dużo potu, odrobina nerwów i przede wszystkim maksymalne zaangażowanie są potrzebne, by otworzyć drogę do sukcesu dla tych , którzy poradzą sobie z bitami najlepiej i zyskają uznanie w uszach jury, złożonego z Rahima, Silesii Crime i producentów danego bitu. Z nadesłanych propozycji będzie zawsze wyłaniany najlepszy, który trafi na składankę z resztą zwycięzców. Rozważanym jest także powstanie wersji fizycznej tego albumu


2014-07-07 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi