Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nowy Proceente !


„Zupynalefkisplify” to tytuł trzeciego solowego albumu Proceente, warszawskiego rapera, hip-hopowego aktywisty i właściciela wydawnictwa Aloha Entertainment. Praca nad płytą trwała półtora roku i zaowocowała kilkunastoma starannie wyselekcjonowanymi utworami, które przenoszą słuchacza w specyficzny świat Proceente. 

Wielkim atutem albumu, który Proceente uważa za najlepszy w swojej dotychczasowej twórczości, jest warstwa muzyczna wyprodukowana przez najlepszych beatmakerów w branży. Większość bitów „wysmażył” Stona, ale swoje „trzy grosze” dołożyli też patr00, Erio, Wojak00, Quiz, SB oraz Expe.  Proceente zaprosił do współpracy przy projekcie znakomitych gości; których ksywki będą stopniowo prezentowane w najbliższych tygodniach. Płyta „Zupynalefkisplify” została zrealizowana w Erem Studio przez Staszka Koźlika, który odpowiada również za miks wszystkich utworów. Masteringiem zajęli się mistrzowie ze AS One Studio.

Premiera płyty jest zaplanowana na 26 września.

Już dziś prezentujemy front okładki albumu. Autorem poligrafii jest Zuza Szok, zdjęcia wykonał Tomek Karwiński (www.karwinski.pl).

Preorder albumu dostepny jest na AlohaSklep.pl: http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/454-plyta-proceente-zupynalefkisplify-preorder-gratis.html   oraz preorder.pl

Dotychczas album promują trzy single:
"Strzelba" feat. Dj Grubaz - http://youtu.be/ovHBRiPOxOU
"Palnik" feat. Muflon, Łysonżi Dżonson - http://youtu.be/_hc7BRnQ7OY
"Ostatniej szansy mecz" - http://youtu.be/s9RbAG6043Y


2014-08-07 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi