Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

"REVERSAL" SPOTAKNIE PROMOCYJNE

 

Artyści zawsze pół na pół, z jednej strony są ciekawi, ale i z drugiej – zawsze boją się o to jak zostanie odebrana ich twórczość. Spotkania w empikach oraz pierwsze koncerty pokazują jaki jest feedback publiki.

Jeśli mierzyć sukces ilością zgromadzonych na spotkaniu fanów i ich zaangażowaniem, to skład Pokahontaz nie ma się czego wstydzić.

Spotkanie rozpoczęło się, krótkim wywiadem, który w świetle  udzielonych już wcześniej, nie wniósł może nic nadzwyczajnego. Jednak Ci którzy nie śledzili zbyt uważnie tego, co już się pojawiło mogli się dowiedzieć skąd tradycja przedrostka „Re ” w tytułach płyt, skąd pochodzi nazwa Reversal i jak dobierani byli goście.

Cenną informacją, która padła jest to, że nawet Rahim i  Fokus nie znają do końca wszystkich smaczków ukrytych w wydawnictwie.

Prym na podczas wywiadu wiódł Rahim, Fokus był  bardziej wyciszony, ale i skory do żartów . Warto nadmienić, że wydarzenie przyciągnęło fanów w  bardzo różnym wieku, co swiadczy o ponadczasowości muzyki Pokahontaz i także takim przekazie ich tekstów.

Następnie przyszła  pora na zdjęcia, gratulacje i autografy. Co jest już tradycją, nikt nie został odprawiony z kwitkiem.

Galeria dostępnaTU 
text: Coroner 

2014-09-04 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi