Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Wybuchowe połączenie!

Na  spotkaniu każdy miał okazję do zadawania pytań o twórczość obu panów oraz przede wszystkim, wysłuchania tego, co mają do powiedzenia  o swojej współpracy , ksywkach i o tym co myślą o Katowicach z perspektywy ich mieszkańca i osoby przyjezdnej.  Szczecinian wskazał na architekturę miasta oraz na poczucie łączności z Katowicami poprzez fakt grania koncertów w nowo otwartych filharmoniach w obu tych miastach. Pan z Katowic zwrócił uwagę na to, że ciężko mu ocenić kondycję miasta, którym sam przesiąkł. Jednak cieszy go ich rozwój nie tylko urbanistyczny, ale  i postęp pod względem otwartości na nowatorskie pomysły.
 

Niewątpliwą atrakcją tego wieczoru była możliwość wzięcia udziału w konkursie w którym nagrodą były 3 wejściówki na Koncerty w NOSPR.
 

Po części oficjalnej okraszonej występem nadszedł czas na kontakt z fanami. Panowie byli w wyśmienitych humorach, chętnie pozowali do zdjęć, rozdawali autografy i żartowali.
 

Warto nadmienić,że spotkanie połączyło pokolenia – byli na nim ludzie w bardzo różnym wieku, od nastolatków, przez rodziny z dziećmi po osoby dojrzałe.
 

Na spotkaniu został także oddany hołd niedawno zmarłemu  Janowi „Kyksowi” Skrzekowi. Galeria; https://www.facebook.com/media/set/?set=a.967200409957267.1073741853.205521459458503&type=3&uploaded=21


2015-03-05 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi