Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Alkopoligamia prezentuje ALBO INACZEJ

Po dwóch latach ciężkiej pracy, po niespełna roku od premiery pierwszego singla... rusza preorder "Albo Inaczej"! Już dziś możecie zamówić ten wyjątkowy, pionierski, łączący pokolenia album, który swoją premierę będzie miał 10 kwietnia! Ujawniamy też długo oczekiwaną listę utworów i rozwiązujemy wczorajszy konkurs. 

 
Szczegółowa lista utworów oraz możliwość zamówienia płyty pod tym linkiem: http://sklep.alkopoligamia.com/produkt/albo-inaczej-cd-preorder/


Sześciu genialnych wokalistów śpiewających osiem kultowych tekstów w tym dwie piosenki zrealizowane z kilkunastoosobowym big bandem. Do tego książeczka, opisująca jak wyglądała nasza muzyczna przygoda podczas realizacji płyty wzbogacona o unikalne zdjęcia artystów i zestawienie oryginalnych tekstów z wersjami "Albo Inaczej".Jeden z największych projektów wydawniczych wytwórni Alkopoligamia.com będzie wkrótce częścią Waszej kolekcji! Zamówienia możecie składać od dzisiaj w naszym sklepie, nie zwlekajcie. Kto by nie chciał usłyszeć z rana Zbigniewa Wodeckiego śpiewającego "Jest jedna rzecz"?

2015-03-19 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi