Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

DOBRE BITY i rymy opanowały Magazyn!

 

Od godziny 21.30 imprezę rozkręcała ekipa DOBRE.BITY.PL w składzie: Tocznique, CLN3000, Chokesick. 
Należy oddać im to, że dzięki swoim „czarom przy konsolecie”, w mgnieniu oka rozkręcili zabawę, co, jak trzeba zauważyć - nie zdarza się często już od pierwszych minut grania. Mistrzostwem, które niesamowicie doceniliśmy, było połączenie Two fingers „I Am Legion - Choosing For You” z motywem przewodnim z wszystkim dobrze znanego „Koziołka Matołka”!

Klub z kolei należy pochwalić za gest w stronę osób które na koncert przyszły do godziny 23.00. Za okazaniem pieczątki w prezencie od Magazynu dostawały one powitalnego shota.

Sam koncert główny rozpoczął się tuż po północy. WuZet zagrał w Katowicach premierowe utwory z nadchodzącej wielkimi krokami płyty, która jak zdradził będzie już wydana pod własnym szyldem (do tej pory raper wydawał w KOKA BEATS), krążków „Własne Zdanie” i mixtape-u „Dzieci Basu” oraz z długo oczekiwanego mixtape-u , który już niedługo się pojawi „Dzieci Basu 2”.
Zaprezentowane zostały między innymi kawałki „Jestem androidem” i „Dron”, które wprowadziły Dzieci Basu na „Drugi level”.

Kolejnymi niespodziankami były: występ prezentującego od lat wysoki poziom beat-boxu i członka MaxFlo Lab-u, Mikołoianina Minix-a, który wykonał dla zgromadzonej publiki między innymi „La,La,La”, i wizyta aktywisty działającego na rzecz „wyzwolenia konopii”, rapera pochodzącego z Rybnika - Metrowego!

WuzZet w Katowicach spotkał się z gorącym przyjęciem i w przenośni i dosłownie. Choć reakcja na nowe numery mogła zostać określona „lekkim szokiem”, „Dziecko Basu” sprawiło, że wersy „w naszych sercach płonie ogień, a gdy głośników dudni bas” stały się prorocze i parkiet zapłonął, a wszystkie gardła zdzierały się wykrzykując kolejne słowa razem raperem ! „Dziki stan” ogarnął wszystkich obecnych i porwał w wir tańca.
Finałowym numerem już tradycyjnie był „Ijo, Ijo” przy którym cały klub skakał, pomimo już widocznego zmęczenia gorącem i duchotą panującą w klubie. Pot dosłownie spływał ze ścian.
Tym większy szacunek dla WuZeta za wytrzymanie na scenie w takich warunkach, co nie jest przecież zadaniem łatwym. Artysta ani na chwilę nie zwolnił tępa i ciągle podbijał ludzi do zabawy, potwierdzając tym samym słowa „Gorący mike, reprezentuje polski kraj [...] Rozpalam imprezki, bo mam więcej ognia niż smok wawelski ”.

 Po zakończeniu występu, każdy mógł porozmawiać z występującymi tego wieczoru, zrobić pamiątkowe zdjęcie i wziąć podpis. Wuzet był w dobrym humorze i chętnie żartował ze swoim audytorium. Jeśli chodzi o kontakt z słuchaczami i nastawienie jakie cała ekipa prezentuje w stosunku do nich, można tylko  pochwalić.

Koncert był bardzo udany więc możemy tylko czekać na to , że promotor polskiego grime-u, wróci do Katowic i ponownie swoją „Wyliczanką” da nam „Super High” i powiedzieć Dziękujemy!

Coroner 


2015-04-05 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi