Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

DEYS -IMPRIMATUR - recenzja

Wydanie płyty własnym sumptem spotykające się z tak szerokim oddźwiekiem i co tu dużo ukrywac, sukcesem do tej pory wychodziło raperom głównie bokiem. Deys jest jednym z nielicznych przykładów, który łamie mit sukcesu, tylko wtedy, gdy za raperem stoi wielka wytwórnia!

Premiera mixtape-u zgotowanego przez Deysa odbyła się na fali oczekiwań na mocną odpowiedź w związku z konfliktez z SB Mafiją.

Ci którzy czekali cierpliwie na "Imprimatur", pomimo lekkiej obsuwy czasowej wydania materiału, zostali nagrodzeni. Krążek zarówno w warstwie lirycznej jak i oprawie muzycznej i wizualnej został przemyślany od początku do końca.

„Najwięksi fani i hejterzy, zawsze tego chciałem” – patrząc na to, jak huczą różnorakiej maści fora, Deys osiągnął w płni swoje zamierzenia.

Jednak dystansując się od opinii jednych i drugich należy obiektywnie powiedzieć, że na "Imprimatur" znajduje się piętnaście kawałków za których brzmienie odpowiedzialni są: Lenzy, Essex,Johny Beats,Geezybeatz,Eigus,S.S.Z, Shyboy 360,Skrywa, Secretrank,Renn i Lanek.

W gościnie w numerze "Ghost" usłyszec można Żabsona.
 

Większość mixtape-u fani mogli poznawać stopniowo przed oficjalną premierą wydawnictwa, jednak nie odbiera mu to atrakcyjności. Dopiero bowiem przesłuchanie całości, ukazuje wszechstronność Deysa i daje jasną i wyczerpującą odpowiedź w sprawie byłej ekipy.

Zaletą kawałków jest ich świerzość, autorowi wychodzi nie najgorzej coś, czego rodzimi rapaerzy boją się jak ognia- czyli wplatanie w numery śpiewanych refrenów. Teksty są niebanalne i nie ujmując nikomu, śmiem twierdzić, że wiele osób słuchajać drugiego projektu solowego Deysa, tak jak było uprzednio przy „Audiogramach” , będzie musiało spędzić upojne chwile poszerzające ich zasób słów. 

Zdecydowanie na plus można zaliczyć reprezentantowi "Lepszego Krakowa" to, że nie epatuje nadmienrnie swoją inteligencją i nie stawia siebie jako ideału, a podkreśla, co szczególnie słychać w „Mianowniku”, że życie nie składa się tylko z jasnych stron i triumfów.

Dla osób, które nie zaopatrzyły się z jakichś wzgledow w fizyka, Deys udostepnił cały mixtape do odsłuchu za darmo w sieci.

Polecamy z czystym sercem każdemu, bo to kawałek dobrego rapu!

Coroner 


2015-04-07 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi