Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Mastyla tour - Relacja

Po frekwencji można by powiedzieć, że był to prawdziwie old schoolowy koncert, albo wnosić, że sezon grilowy zaczął się już na dobre.
Jednak pomimo stosunkowo niewielkiej liczby uczestników, wytworzyła się pozytywna atmosfera.

Występy zaczęli reprezentanci Krakowa GKI Famila, później nastąpił niezwykle energetyczny występ reprezentanta Patokalipsy Penxa, który rozruszał publiczność. Penx bardzo często w przerywnikach między kawałkami, dziękował publice za to, że stoi przy nim.

Zaraz po nim na scene wkroczył  K2 i jego gość Ceema. Panowie wykonali kilka premierowych kąsków oraz numery znane i jak można było wywnioskować po  reakcjach publiki zgromadzonej w tyskim Undergroundzie - lubiane.
Uwzględnione zostały: "Soundkillers" znany z solówki Fokusa "Alfa i Omega", "Zamuliłem się znów", "Tu umierają anioły", jeden z najważniejszych numerów jak o nim mówi K2, w jego karierze i zupełnie nieimprezowy, grany dla idei "Scena dramatu" i równie zdaniem rapera nieimprezowy "Nagi instynkt".

Z Buką przyjechał z kolei Skor , który niedawno wydał płytę bardzo dobrze przyjętą przez krytyków i  fanów o tytule Nadziemie.
Buka z pomocą Skora wykonał między innymi numery "Pierwsza miłość", "Orchidee", "Opowieści z miasta fatum" i "Wspaniały widok na nic interesującego"

Tak jak wszyscy oczekiwali na finał imprezy Buka i K2 wykonali hitowy "1 moment" .

Więcej zdjęc na naszym fp na face booku albo :
 https://coroner88.flog.pl/wpis/10015763#w
https://coroner88.flog.pl/wpis/10015799#w
https://coroner88.flog.pl/wpis/10015812/#w


2015-04-26 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi