Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

O.S.T.R. - PODRÓŻ ZWANA ŻYCIEM

To wy, przywróciliście mnie w to miejsce!

 

Kiedy już wydawało się, że O.s.t.r w wyniku ciężkiej choroby, nie będzie mógł powrócić na scenę, stał się cud. Trasa Podróży zwanej życiem została przesunięta, jednak odbywa się pełną para! Jak powiedział sam artysta, to  fani słuchający jego muzyki, wyławiający go codziennie z tłumu osób, dali mu siłę, na dalsze sceniczne występy. 

Niezwykły koncert O.S.T.R-a! Tak jednym zdaniem można by podsumować sobotni wieczór w megaclubie. Niezwykły z wielu powodów. Po pierwsze – powrót po operacji ratującej życie czyli przeszczepie płuca Po drugie, pierwszy koncert w którym przez cisze wyborczą, nie było za wiele  mowy o polityce i po trzecie, najważniejsze w rozszerzonym składzie. Prócz  rapera, na scenie megaclubu   zaprezentowali się Killing Skills, Kochan, Hades  oraz Sacha Vee.

Zamysł koncertu był taki, żeby zabrać słuchacza w tytułowa Podróż, zwaną życiem, poprzez granie numerów z każdej płyty, nie tylko  tej ostatniej. Publika usłyszała miedzy innymi: Kochaną Polskę z Tabasko, Ile jestem w stanie dać i Salsę  z Masz to jak w banku ,wstawaj z płyty PMM Po za horyzont, Psycholodgię tłumu z Haosu,Rap po godzinach z Jazzu w wolnych chwilach, Oddałbym z płyty Slums Attack  Reedukacja, aż po Hybryd i utwór tytułowy z Podrózy zwanej życiem.

Numer Oddałbym był dedykowany śląskiemu rapowi na którym raper się wychował, a w szczególności Magikowi, o którym O.s.t.r nigdy będąc na śląsku nie zapomina wspomnieć.

Koncert był bardzo emocjonalny i okraszony wieloma sprawami prywatnymi z życia rapera, które niosły pozytywny przekaz.Kiedy O.s.t.r opowiadał o swoich przeżyciach związanych z choroba, prócz  podziękowania fanom, zwrócił uwagę na to, że najpiękniejszą chwilą był powrót do domu, gdzie czekały na niego dzieci, by „uwiesić” się tacie na szyi.  Jak też mówił:  „Jedni chwalą się swoimi samochodami, ja chwale się swoimi dziećmi!”. I to prawda, na każdym kroku podkreślał miłość do kobiety z którą jest od dwunastu lat , która „jest najlepsza żoną, bo tylko ona  potrafi kupić mężowi na urodziny konsole ” i dwóch synów,którym ogranicza czas grania na owej, sprawiających tacie nietypowe niespodzianki telefoniczne. Często dzwoniąc i opowiadając mu na przykłady o cenie zawodnika w fifiie.  Starszego syna artysty, także zapewniamy, tata dotrzymał obietnicy i pozdrowił Katowice od Jasia!

O.s.t.r  przytoczył także słowa swojego dziadka, które wziął sobie do serca:”Lepiej udawać bogatemu,biednego, niż biednemu, bogatego”. Przy czym mówił o bogactwie wewnętrznym.

Raper pożegnał się z Katowicami  i życzył i sobie i publice szybkiego zobaczenia ponownie, poniewaz ta jest z nim od premierowego koncertu w 2001 zawsze, nie wazne czy pada deszcz, czy jest mróz czy oddaj mu swój  ciepły wiosenny lub letni wieczór!

Koncert O.s.t.r-a cieszył się ogromnym zainteresowaniem, nie możemy jednak nie wspomnieć o supporcie. Przed  głównym punktem wieczorem zagrali Tymin i Peus. Duet rozgrzał publikę i porwał do zabawy, szczególnie częścią freestylową. Tymin optymista i Peus zaprosili na scenę Kida. Raperzy najbardziej lubują się w  numerach w tempie powyżej  stu bpm-ów, więc cały koncert był energetyczny. Jednym z numerów zaprezentowanych na scenie, był sztandarowy Żyj.

2015-05-10 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi