Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nowy klasyk - recenzja

Krążek, który dostajemy od KNS-a tworzy dwadzieścia pełnowartościowych tracków. W gościnę wpadli Boxer, Rakkaman, Wuem, Skuderia, ENCECHA, Tuta ,TeSTe, Roxi i Keczi. Za brzmienie płyty odpowiada armia producencka w składzie: Bosk Dżelski, Wuem Młody INW,Skuderia, Pawko i Sokollo.

Płytę otwiera przywitanie, zachęcające Poznaj Moje imię. Pierwszy dzień reszty daje otuchę i przypomina o tym, że każdy z nadchodzących i minionych dni przybliża do stacji końcowej, ale zanim to nastąpi trzeba powiedzieć sobie wprost, że Dotarłem sam gdzie jestem teraz , nie licząc na nikogo ponosząc wysoką Cenę ryzyka. Jednak, jakby w życiu się nie poukładało, nalezy zadbać o to, by nie porównywać się z innymi i nie popaść w samozachwyt, jak Ci którzy Czują się lepsi. W tym  numerze warto zwrócic uwagę  na  mocny akcent gitarowy, który daje niesamowity klimat samemu kawałkowi. Koneser przypomina o ważnej sprawie zapłaty za pracę, wytyka bzdurne tłumaczenia o braku kasy na płytę ulubionego artysty oraz krytykanctwo – jasny i bardzo jaskrawy przekaz. Natępnie  spotykają słuchacza bezlitośni Terroryści. Sktót WgWZ zostawiam jako tajemnicę do rozwikłania przez słuchacza. Spokojny sen 2 promujący płytę, to jeden z mocniejszych punktów płyty, energetyczny beat i refren, który zostaje w głowie. Raper kładzie nacisk na to , że najważniejsze to  Widzieć cel i do niego brnąć, i choć Bywa różnie dążyć do celu trzymając się swoich zasad i własnego zdania - serce ma być tu  w drodze kompasem, by nigdy nikt nie stwierdził Nie poznaje ich. Na płycie nadchodzi także czas na określenie rapu mianem Krwawy sport, bo pomimo , że jest to sztuka ma także swoje drugie oblicze, które eliminuje wszelaki fałsz. Virtual nawiązuje do tego, co zostało  już powiedziane, czyli do poszukiwania prawdziwości, jednak  z naciskiem na ograniczenie wolności przez kontrolę tego aspektu naszego życia jakim jest wszystko co udostępniamy w sferze interntowej. Zwraca także uwagę na to jak zniewala nas sieć i jak ważne stało się to, jak kreujemy tam swój wizerunek wynagradzając sobie braki w życiu codziennym.

Na płycie znajdują się także bonusowo zamieszczone, zremixowane Taki z Ciebie autentyk wyśmiewający w gorzki sposób to, co się dzieje w rapie, gdzie każdy powołując  się na  bycie autentycznym i wyjątkowym, bez najmniejszych skrupułów kseruje innego rapera i zamiast szukac swojej drogi podąża już ta wydeptaną przez tłum, WgWZ oraz premierowe Odkąd pamietam i Grzesznik.


Płytę polecam każdemu . Nowy klasyk to zdecydowanie tytuł adekwatny do zawartości. Wszyscy którzy chcą posłuchać rapu traktującego o klasycznych tematach i nawiązującego muzycznie do najlepszego czasu w rapie w Polsce czyli lat 90-tych, a zarazem dostrzegają wartość nowoczesnych energetycznych smaczków dźwiękowych znajdą tu ukojenie dla swojej duszy.

Coroner 


2015-06-04 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi