Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

O.S.T.R-Gliwice, Stara Fabryka Drutu 12.06.2015-relacja

W Gliwicach w ten ciepły piątkowy wieczór, liczyła się tylko dobra muzyka.

 

O.S.T.R. pojawił się na scenie po godzinie 23:00, przy dźwiękach Prologu z Podróży zwanej życiem, serwowanych przez niesamowitego Haem-a. Nie ubliżając żadnemu z dj-i grających wcześniej, czyli HWR-owi, Bartowi, HopBeatowi i
Dj Zombiq-owi, Haem od lat niezmiennie pokazuje niesamowita klasę za konsoletą i ciągle zalicza nieustanny progress, potrafiąc się przy tym naprawdę szczerze uśmiechać i dobrze bawić. Na koncercie pojawiły się takie kąski jak Hybryd, wakacyjny Rise of the Sun, R.E.L.A.K.S, kochana Polsko, Salsa i oczywiście freestyle i Po drodze do nieba.
Wsparcie dawali artyście Kochan i Green, który wykonał dla wszystkich zgromadzonych numer Więcej niż nic.

Ogólnie rzecz ujmując widać było, jak choroba na która zapadł O.S.T.R. zmieniła jego życie. Jeśli można powiedzieć, że ktoś o tym, co mówi zaświadcza swoją postawa jest to on. Może już nie pobiega, nie zajara blunta i każe go schować, przy propozycji palenia, ale zawsze w jego duszy będzie muzyka. Jak mówił, bez tej adrenaliny, kiedy może spotkać się z fanami określonymi jednoznacznie i jak raper sam zauważył trochę naiwnie, swoimi przyjaciółmi nie mógłby żyć. Kiedy leżąc w szpitalu, usłyszał diagnozę mówiącą o tym, że ma 0,2 % szans, na to, że powróci na scenę i będzie mógł grać koncerty, jeśli będzie się dobrze rehabilitował – uchwycił się tej szansy i dla tych zbijanych piątek, pochwał i krytyki od swoich przyjaciół karmiących jego rodzinę, wrócił. Raper na każdym kroku, podkreślał znaczenie słuchaczy w swoim życiu, posuwając się nawet do tego stwierdzenia, że to dzięki nim poznał najcudowniejszą kobietę w swoim życiu, czyli swoją żonę, jednocześnie życząc każdemu znalezienie tak wspaniałej partnerki, przy zastrzeżeniu, że on swojej nie odda, bo jest najcudowniejsza. Wiele uwagi, także poświecił artysta swoim dzieciom w których widzi swoje odbicie i które są jego największa chlubą.

Gdyby zaś, ktoś chciał zrobić artyście prezent, najlepszym będzie coś, związanego z tym przeciw czemu, on nie jest anty, czyli liga hiszpańska. Kibic Realu Madryt, zauważył, że wielu się kłóci o to, kto jest lepszy Ronaldo czy Messi, najczęściej obrażając jednego z nich, a za kilkanaście lat wszyscy będą płakac ze szczęścia, bo żyli w takich czasach , gdzie współczesny Pele i Maradona, grali w jednym czasie, na jednym boisku. A, że O.s.t.r. lubi pogadać, dodał jeszcze do swojego występu, apel o to, by zakładać kartę dawcy i nie zabierać ze sobą do grobu swoich organów, ale móc podarować życie innym i pozwolić sobie żyć w innych.

O.s.t.r nawiązał także do miejsca w którym grał, pokazując, że Gliwice mają coś wspólnego z Łodzią. Oba miasta rozkopano, bo ktoś uznał, ignorując niedole mieszkańców, że centra mogą być jeszcze lepsze.

 Odnośnie supportów należy powiedzieć, że każdy który był obecny w Starej Fabryce Drutu, zgodziłby się, że wszyscy dali z siebie ogrom mocy i pozytywnej energii.

Wyróżnić należy jednak Yapppe, który rozbujał publikę, pomimo tego, że jak sam to zasugerował „rymując dziwaczne rzeczy” i prosząc o wybaczenie bo nie potrafi śpiewać. Kiedy wybrzmiały pierwsze dźwięki Plastikowego Świata i Bólu Dupy, wszyscy jak jeden zerwali się z uprzednio zajmowanych w ogródku piwnym miejsc. Później bujające rytmy zapodali TotentON,Molo i Kosa. Kolejni byli Viruz i Paweł K. ze Stylu V.I.P. oraz tuż przed gwoździem programu, entuzjastycznie przyjęty Sarius.

Wszystko okraszał swoimi wstawkami, prowadzący imprezę Człowiek Nowej Ery.
Na koncertach można było się także natknąć na znakomitego freestylowca Filozofa, dj-a Empera oraz wszechstronnego producenta, świętującego premierę płyty wydanej z Kleszczem – Gliwiczanina DINO.

CÓż można  powiedzieć -cieszymy się, że żyjemy w czasach, kiedy możemy posłuchać O.S.T.R.-a, tak jak on cieszy się z gry na boisku dwóch hiszpańskich snajperów, czekamy na kolejne koncerty i oczywiście polecamy miejscówkĘ, bo Stara Fabryka Drutu jest naprawdę klimatyczna i goscinna!

2015-06-13 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi