Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

RED BULL TOUR BUS WSPÓLNA SCENA zawitała do Bogucic!

 

"Hiphopowa podróż do przeszłości" , tak można by w kilku słowach ta imprezę streścić. Jako pierwsi występowali Jajonasz i Gano, co było  ogromnym wydarzeniem ponieważ obaj panowie już od dawna  nie występują czynnie  na scenie. Numery, które wykonywali, nie rzadko po kilkunastoletniej przerwie, robiły ogromną furorę, pokazując tym samy , że mimo tego, że czas mija one nadal są aktualne i były na tyle genialne, że przetrwały probe czasu i pozostały w świadomości hip- hopowej społeczności. Obu raperów na scenie wspierał Bas Tajpan i Gutek.

Jako kolejni scenę opanowali  Rahim, Fokus i dj Bambus czyli Pokahontaz. Podczas tego wieczoru zostali uhonorowani nagrodą Złotej płyty za wyniki sprzedaży albumu Reversal. Podstawowy skład, na ten wieczór został wzbogacony o Dina, Kleszcza i Gutka. Dawka energii, którą Pokahontaz zafundowało swojemu audytorium, była niesamowita. Wspaniale  móc obserwować, że zespół jest w doskonałej formie i bawi się tym, co tworzy. Uśmiechy na twarzach nie znikały , niemalże ani na chwile!

Ostatni pojawili się na scenie Red Bull Tour Bus-a: Sokół, Ras, Stasiak, Kosi i Krime, tworzący projekt Niewidzialna Nerka. Warszawiacy udowodnili, że wszelakie podziały można odłożyć do lamusa i  powiedzieć śmiało, że "między nami wszystko w porządku"!

Na koncertach usłyszeć można było takie klasyki jak: Mam to, Nie jestem kur*a biznesmenem, Nowiny,V.I.P,Alkoholizm, Dinozaury,  Damy radę, Ja wiedziałem, że tak będzie, Jeszcze jedno, Gruby melanż, czy Bezsenne noce. Rodzynkiem, który był powiewem świeżości stał się utwór Desperado 2 z udziałem Kleszcza.

Coroner  

 


2015-06-17 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi