Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Cinol emustyle LIFE IS BRUTAL recenzja

Zawartość "Life is Brutal" stanowi  dwanaście pełnowartościowych  utworów. Za jego realizację  odpowiada Vibe Studio. Produkcją, mixem i  masteringiem zajął się WuErbe. Wyjątkami sa "Zapamietaj" i "C12" za które odpowiedzialny jest Premier Arena.

Krążek wita solidną dawka skreczy serwowana przez dj-a Danka i opowieścią o świecie Cinola, zawartą w pigułce. Czwarta płyta rapera przynosi dużo nostalgicznych przemyśleń i tęsknot. Utrzymującą się tendencją jest ta, że coraz większa liczba raperów wspomina lata 90-te i pomimo obecnego rozwoju możliwości promocyjnych, rozkwitu technologicznego i nie tylko, przyznaje zgodnie, że było wtedy lepiej, choć oczywiście nie zapominają o mankamentach tych czasów- nie inaczej jest i tym razem.

Tęsknota za latami 90-tymi jest wszechobecna na płycie

Tematyka poszczególnych numerów, nie odbiega od kanonu hip-hopowego. Klasyczne problemy, poruszane na „Life is brutal”, nie są jednak powodem do skreślenia samej płyty, a raczej wskazują na to, że rozważania na temat obojętności, hipokryzji, miłości , pustki, buntu i lojalności są niewyczerpywalną inspiracją i wymagają ciągłego aktualizowania , bo wciąż rozpalają umysły w czasach ciągłych, gwałtownych zmian. Rozluźnienie na „Life is brutal ”przynosi „Pozytywny taniec” , jednak próżno tu szukać imprezowych hitów. Najmocniejszym numerem na płycuie wydaje się być "Pociąg  do nikąd".

Polecamy wszystkim, którym nie obce są długie samotne wieczory w których wspominają jak to było w czasach początków hip-hopu w Polsce, oraz tym, którzy lubią bez względu na wiek nurzać się w klasyce.

CORONER 
TRACKLISTA 

1. Life is brutal (prod. WuErbe, skrecz Dj Danek)

2. 90' Lata (prod. WuErbe, cuty Dj Danek)
3. Liście (prod. WuErbe)
4. Bunt (prod. WuErbe)
5. Zapamiętaj (prod. Premier Arena)
6. Co (prod. WuErbe, cuty Dj Danek)
7. H.i.p.o.k.r.y.z.j.a (prod. WuErbe)
8. Pozytywny taniec (prod. WuErbe, skrecz Dj Danek)
9. Raz dwa (prod. WuErbe)
10. Pociąg do... (prod. WuErbe)
11. Od życia (prod. WuErbe)
12. C12 (prod. Premier Arena)

 


2015-07-12 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi