Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

POKAHONTAZ WPRAWIŁO CHORZÓW W RUCH!

Pomimo tego, że dzień był upalny i pot lał się strumieniami na polach marsowych pojawiła się armia, która dała radę!

Koncert Pokahontaz w Chorzowie rozpoczął się kilka minut przed planowaną godziną 18:00. Wszystkich tłumnie przybywających pod scenę witał numer z repertuaru Paktofoniki "Aż strach pomyśleć" .
Choć na pierwszy rzut oka, wydawało się, że publikę będzie ciezko przez  upały wprawić w imprezowy nasrój, Rahim, Fokus i dj Bambus szybko odnaleźli na to sposób.
Doskonały kontakt z publicznością utrzymywany poprzez zawody mające ukazać kto rządzi na beerfeście (czy kobiety, czy mężczyźni), wspólne śpiewanie "Mój jest ten kawałek podłogi" czy w końcu zejście ze sceny w tłum przy "Nie mam czasu na bycie sławnym" spowodowały , że wszyscy złapali chęc do zabawy!
Chłopaki wykonali między innymi "Pompuj", "Życie jest piękne", "V.I.P" na zmienionym, niesamowicie energetycznym beacie, "Alkoholizm" podczas, którego testowali  czy wyjdzie zmiana  tekstowa, która nie jako narzucała się przy okazji święta piwa, "Habitat" czy w końcu "Mówisz i masz" .
Choć czasu nie było zbyt wiele, publiczność przekonała artystów do wykonania bisu. Numerem, którego wszyscy oczekiwali był "Wstrząs dla mas" , a jak wiadomo , kiedy ludzie się domagają raperzy nie pozostają na ich prośby głusi, więc tak też się stało!

Cóż można więcej powiedzieć? Czekamy  na występ w tych samych okolicznościach przyrody za rok! 

galeria: TU 


2015-08-31 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi