Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Koncert z przesłaniem!

W sosnowieckiej „Muzie” było gwarno od samego początku imprezy. Tłumnie zgromadzeni wielbiciele hip-hop-u w najlepszym wydaniu mieli okazję posłuchać przed gwiazdą wieczoru, składu Refineria. Niestety jakość dźwięków docierająca do tych najbliżej sceny, była bliższa bełkotu niż rapu, pomimo, że chłopaki dali z siebie na scenie wszystko. Usterki techniczne –szkoda! 

Na szczęście kiedy pojawił się magik dźwięku czyli dj Haem, wszystko wróciło do normy! O.S.T.R. zabrał wszystkich w podróż w czasie. Koncert przeplatany był wieloma anegdotami i oczywiście nie mogło zabraknąć freestylu! Raper przyniósł ze sobą przesłanie „Popatrzcie na tych raperów, mają wszystko, natomiast wy tu w Sosnowcu macie piękne miejsce –hospicjum dla samotnych dzieciaków. One nie sa same i chore , dlatego, że tak wybrały, ale dlatego, że ktoś je zostawił. Nie mają nic, prócz Waszej pomocy. Zamiast więc kupować kolejną płytę , odżałujcie te 35 zł i wpłaćcie je na to hospicjum”. Po tym, rozległy się ogromne brawa.

 „Gimnastyka z wujkiem Ostrym”, której wszyscy chętnie się poddali, zakończyła się tuż po 22.00. Jednak, co rzadko spotykane Łodzianin został na scenie i jeszcze przez godzinę był dostępny dla swoich fanów. Atmosfera była bardzo rodzinna i ciepła, padło dużo pytań, żartów, wymieniono sporo uśmiechów i uścisków dłoni. To było coś znacznie więcej niż tylko robienie zdjęć i rozdawanie autografów.

Jeśli chodzi o podejście O.S.T.R-a do mediów, pozostało takie samo –konsekwentnie nie udziela on wywiadów.

2015-09-12 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi