Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Naser Psychoragga - recenzja

Niedawno  na rynku ukazała się płyta Nasera Psychoragga. Z czym  bedziemy sie tu zmagać, zostaje nakreślone juz po otwarciu płyty, kiedy przyjdzie przeczytać dedykacje. 

I rzeczywiście niesłychanie spójna płyta, energetyczna i  technicznie dopracowana  na 110% jest motywacją i dowodem na to, że można z klasą powstać po bolesnym udpadku.
Autor zabiera nas w  podróż bedącą po trochu retrospekcją swojego życia, po trochu bystrą obserwacją otoczenia, podczas której zastanawia sie nad tym, czym są przyjaźń i miłość, jaki  obrać patent na szczęście i dlaczego ludźmi rządzą paradoksy.

Czy na 14 trackach tworzących krążek "Psychoragga" można wskazać pozycje  najsilniejsze i najsłabsze? Każdy osąd byłby czysto arbitralny, nie ma tu numerów  mniej i bardziej wartościowych. Wszystkie stoją na równie wysokim poziomie. Urzekają niebanalne porównania Nasera i wciągające produkcje za które odpowiedzialna jest istna armia producencka w której skład wchodzą: Digital Noise,Ubbeatz,Funk Monster,The Dżonsons,Sean Divine,Ear2thbeatz,Wers,Rafael,Nor & Danon,Premier Arena i GeeyBeatz.
Przyjemną dawkę skreczy  serwuje nam także dj Pan Zimna Łapa.
W gościnę wpadli, wspomagając Nasera wokalnie: Kleszcz, Hones,Kr3mit,Anna Mysłajek i Anna Przeczek.

O powiew świerzości  w tematach klasycznych ciężko. Naser jednakowoż staje na wysokości zadania, wydaje płytę zdecydowanie  "o czymś" , unika popadania w banały i daje bardzo nowoczesny  kąsek dla każdego smakosza, który będzie potrafił  docenić wielość dźwieków i sens przekazu. 

Szukasz płyty, która da kopa i uczyni cię odrobinę lepszym? Płyty która nie pozostawia obojętnym? Polecamy Psychoraggę - jest słuchaczu dla Ciebie! 

Płytę promują teledyski do tytułowego numeru Psychoragga i do numeru Instynkt z gościnnym udziałem Kleszcza. Numer odwołuje się mocno  do twórczości jednego z najlepszych  tekściarzy  w Polsce, do którego? Posłuchajcie i sami odgadnijacie.

Tracklista:
1.INTRO
2.BRAKUJĄCE OGNIWO
3.MAM DOŚĆ
4.CI LUDZIE
5.ZEGAROWA BOMBA
6.PRZYJACIELE
7.DO SEDNA
8.ZAMYKAM
9.ROZWIŃ SKRZYDŁA
10.BEDZIE INACZEJ
11.NIGDY SIĘ NIE PODDAM
12.INSTYNKT
13.PSYCHORAGGA
14.ODEJDŹ OD KOMPA 

-Coroner 


2015-10-04 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi