Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Jeden Dupny Miuzikal

Jeden ze współautorów określił go jako: " .. demo składające się fragmentów utworów/konsków rejestrowanych/nagrywanych za pośrednictwem/w asyście różnych ludzi i miejsc zrzeszonych w różnych chwilach/stanach w sensie ścisłym."

O Formę, tegoż swoistego miszungu zadbał Dj Ciach dokładając starań by wykształcić napotkany materiał na zdrowy rap mixtape. Jakie jest demo, każdy słyszy. Jest to niejako zapowiedź pełnoprawnego LP zespołu Survival o roboczej nazwie 'Meine Jazdung / Mea Culpa'. Jest to jednocześnie projekt poprzedzający płyte squadu SurBar (Bebok, Cezef, Miszok, Grzdyl, jo) 'Skazanani na Szołżech'.

"Dziękuję Marcinowi 'Krzemieniowi' za ogrom pracy włożony w widoczą tu ilustację, która mym zdaniem bardziej obrazem niż 'okładką'.

Dziękuję wszystkim gościom za chwilę spędzone razem przy oswajaniu procesu realizacji, producentom za zaufanie i wspólny jazdung. Dziękuję Metrowemu za wsparcie w promocji. Jeden Dupny Miuzikal, serdecznie zapraszam, Walka Trwa Nadal."

Jacek Dżojcok ze SurBaru.2015-10-11 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi