Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

RECover LABEL

Niedawno, bo 2 października 2015r powstała niezależna wytwórnia muzyczna - RECover Label, w skład której wchodzą Borns, Gruby, Kasjaan, KdS, Łebski, WitusBeatz. Rozpoczynając tą przygodę mamy nadzieję, że znajdziemy kolejnych dobrych przedstawicieli nie tylko Śląskiej, ale całej polskiej sceny hip-hopowej.
W ramach tego postanowiliśmy ogłosić nabór do naszego niezależnego wydawnictwa jakim jest RECover Label, a co za tym idzie, już na starcie chcemy wzmocnić nasze grono !
Jeżeli zatem jesteś zainteresowany, i wydaję Ci się, że to właśnie ty powinienieś znaleźć się w naszym gronie - NIC STRACONEGO.

Do 30 listopada przyjmujemy wasze zgloszenia na adres recover.label@gmail.com w treści wiadomości prosimy o nadesłanie:
a) pseudonim, imię, wiek (biografia)
b) trzy kawałki dla naszego wglądu (youtube, soundcloud, sendspace)
c) krótką informację, czego oczekujesz od nas, w jaki sposób mielibyśmy właśnie Tobie POMÓC.

Jeżeli zostaniecie wybrani do naszego grona, odpowiedź zostanie przesłana do was na adres mailowy, z którego zgłoszenie otrzymaliśmy, jeżeli w opisie zostanie udostępniony nam twój FanPage, również i tam znajdziesz od nas notkę dot. przyjęcia.

Mamy również przyjemność poinformowania oraz zaproszenia Was na naszą oficjalną stronę YouTube, na której umieściliśmy INTRO, przygotowane przez Kasjaana.

TU 

 

Zatem jeżeli poszukujesz współpracy, chcesz poznać nas od odpowiedniej strony, zapraszamy na nasz oficjalny FanPage tu  na którym znajdziecie wszystkie informację !!


2015-10-21 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi