Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Mono.log prezentuje AZYMUT

"Z tej strony Szymon Tumułka (Ludzie Bez Twarzy). Chciałbym zaprosić do odsłuchu singla zespołu mono.log, który współtworzę z Łukaszem Czajewskim aka Blosson. Singiel 'Azymut' zapowiada debiutancką epkę, która 14 listopada pojawi się w katalogu Export Label."Zespół mono.log tworzy dwóch artystów: Szymona Tumułka (rap) i Łukasz Czajewski (produkcja).

Łukasz Czajewski aka Blossom wydał swój debiutancki album Blue Balloons z ramienia Export Label pod koniec 2011 r. Pozytywny odbiór płyty zaowocował współpracą z berlińską wytwórnią Project Mooncircle, kiedy w marcu 2012 roku wytwórnia wydała kompilację świętującą swoje dziesiąte urodziny. Blossom (jako jedyny Polak) pojawił się na składance wśród takich artystów jak Arts The Beatdoctor, Robot Koch, Long Arm, Krts czy 40 Winks W grudniu 2013 roku został wydany drugi album artysty pod tytułem Blue Balloons/Longest Journey. Materiał ukazał się na podwójnym winylu wraz z reedycją pierwszej płyty.

Za warstwę liryczną odpowiada Szymon Tumułka, który jest także twórcą kolektywu LBT (Ludzie Bez Twarzy). Ideą LBT było skupianie ludzi o przenikających się pasjach oraz stworzenie silnej armii artystów i odbiorców dla których tzw. image schodzi na drugi plan. To idealistyczne założenie zostało szybko zweryfikowane przez rzeczywistość lecz wciąż jest głównym powodem dla którego Szymon Tumułka nadal tworzy. Do tej pory światło dzienne ujrzał album-demo Otwórz Głowę EP, który powstał w 2011 roku. W powietrzu nadal wisi wiele projektów ale ich finalizacji oddala Szymona ciągłe poszukiwanie zadowalającego brzmienia. W przekonaniu zostało ono zawarte na płycie Azymut EP.


https://soundcloud.com/mono-log

https://www.facebook.com/mono.log.mono

https://exportlabel.bandcamp.com/album/azymut-ep2015-11-02 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi