Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Koniec roku z pompą!
Przez 10 lat obecności w branży muzycznej grupa Virus Syndicate z Manchesteru, niejednokrotnie przełamywała bariery swoich grime'owych korzeni. Wpływała zarówno na rozwój muzyki elektronicznej jak i hip-hopu, jak żadna angielska grupa wcześniej, infiltrując  electro, drum & bass, house, trap i wiele innych gatunków, łącząc je w jedną mieszankę i okraszając swoimi brudnymi i do bólu szczerymi tekstami.
 

Kontrowersyjny teledysk "Psychopath" będący swoistym komentarzem obecnej sytuacji w jakiej znajduje się świat, zwiastuje ich najnowszy album pt. Symptomatic, którego premiera już w lutym 2016.

 
"Chcieliśmy zrobić numer, który sprawi, że zarówno będziesz chciał bujać głową do podkładu, aż trzaśnie Ci szyja, jak i sprawić byś przysiadł na chwilę i zastanowił się nad tekstem. Nasza muzyka jest odzwierciedleniem rzeczywistości w jakiej przyszło nam żyć. Tym właśnie jest Psychopath. Ujęcia w nim użyte są samą prawdą. Nie chcemy promować, ani gloryfikować przemocy i złych rzeczy jakie dzieją się na świecie, ale chcemy zwiększyć Waszą świadomość ich, byście nie karmili się tylko tym co serwują nam media.
 
Rzeczywistość jest brutalna i często ciężko na nią patrzeć czy słuchać, tak jak i obrazków oraz tekstów w tym kawałku. Psychopath pokaże Ci najmroczniejsze, najbrudniejsze i najbardziej przerażające strony życia, ale robimy to tylko dlatego by pokazać kontrast, że mimo tych negatywnych kwestii, jest cały czas wiele dobra na świecie." - mówi Nika D, współzałożyciel VS.

 


2015-12-09 Dodoł: edytuj


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi