Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Wuzet ponownie w Magazynie!

Nie będziemy nikomu pieprzyć, że silimy się na wielką obiektywność (może jesteśmy już na to za starzy?), doskonale wiemy, że każdy ma swoje preferencje i gusta. Jednak od kiedy po raz pierwszy mieliśmy okazje zagościć na koncercie Wuzeta pewne elementy, które wywarły na nas wrażenie i są jak najbardziej bliższe faktom niż opiniom się nie zmieniły.

Reprezentant Szczecinka za każdym razem daje z siebie wszystko, co ma tylko najlepszego, nie szczędzi energii, by rozbujać klub, a publikę doprowadzić do stanu euforii, która udziela się właśnie od Niego- bo w jego wypadku widać „gołym okiem”, że on pomimo lat ciągle doskonale się bawi tym co robi. Niezmienny pozostaje także zestaw przekonań. Walka słowem i czynem o legalizację marihuany trwa – słychać hasło „sadzić,palić,zalegalizować” podczas wykonywania „Więcej Zielenii”, „Ijo Ijo” też od lat niesie jasny przekaz. Można by powiedzieć nuda, skoro ciągle jest tak samo. Ale jeśli owa przewidywalność, wynikająca z faktu grania całym sercem i gwarancji dobrej jakości koncertów na których nikt nie ustoi w miejscu, ma być nudą –przyznajemy z lubością – my chcemy więcej, częściej, zawsze tego rodzaju nudy.

To, o czym piszemy, odzwierciedla się w tym jak w noc z piątku na sobotę było w katowickim „Magazynie”. Koncert Wuzeta, de facto zaczął się bez niego, co sam zainteresowany szybko wyłapał. Publika skandowała wersy z „Ijo, ijo” już długo przed wejściem Wuzeta, witając go gorąco przy dźwiękach, jak się okazało skutecznie rozgrzewającej jej ekipie spod szyldu DOBREBITY.PL.
Wuzet oprócz znakomitego Dj-a Enesa, oraz współproducenta beatu do „Superhigh” czyli chokeSicka do stolicy Górnego Śląska, przywiózł ze sobą beatboxera Jurnego, którego nie można pominąć, bo swoimi popisami zdecydowanie jeszcze wzbogacił cały koncert, ale i dał moment w którym można było chwilę odetchnąć od szaleńczego tempa jakie nadaje Wuzet. Podczas niewątpliwie gorącej (wszyscy spływali potem) imprezy można było usłyszeć numery z projektów: „Dzieci Basu”, „Dzieci Basu level 2” oraz płyty „Własne Zdanie”. Bonusem był kawałek „Warning” i numer wieszczący kolejną płytę (co do terminów, nie znaną) naczelnego propagatora grime-u w tym kraju „Amerykański Sen”. Miłą niespodziankę zgotował swoim słuchaczom Wuzet, rozdając kilka egzemplarzy projektu „Dzieci Basu level 2” I Vlepki z powyższego projektu oraz te promujące Vivid Steam


Po koncercie własciwym można było  pobawić się na afterze i swobodnie zamienić  kilka słow z Wuzetem. Cóż rzec więcej? Mamy nadzieję, że Katowice nigdy nie znikną z tras koncertowych Dziecka Basu, bop tych emocji ciągle  jesteśmy głodni! 

galeria: TU 


2015-12-19 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi