Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

ROAST Tego Typa Mesa JUŻ W INTERNECIE!
 
 Jak to jest obchodzić urodziny w Wigilię? Na pewno jedna okazja do dostawania prezentów w roku mniej. Ponieważ Mes jest jedną z tych osób, co los im prezentowych okazji poskąpił postanowiliśmy zrobić mu niespodziankę. Wrzucamy jego ROAST do internetu! 
 
Od dziś możecie oglądać na naszym kanale YouTube ponad 2 godziny żartów z Mesa! Nie krępujcie się ani trochę. Sprawdzajcie jak Marcin Wieczorek, Patryk Czebańczuk, Piotr Złydach, Wojciech Pięta, Jasiek Borkowski oraz Łukasz Sychowicz i Łukasz Stasiak cisną z Piotra, ale i potem Piotr jedzie z nimi! Wersja DVD dla kolekcjonerów fizyków i koneserów dalej jest dostępna w naszym sklepie!
 
 
 
Z tej okazji odpalamy również jednodniową promocję na wszystkie płyty Tego Typa Mesa, oczywiście tylko w naszym sklepie!

2015-12-27 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi