Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

A JEDNAK...

Dumny Bieruń i EGO Record's prezentują trzynasty utwór z albumu "A JEDNAK" pt "CYRENEJCZYK", w którym gościnną zwrotkę dograł nasz człowiek utajony pod pseudonimem Dudex, muzykę wyprodukował niesamowicie pomysłowy i uzdolniony bierunianin Erespe. Przedstawiamy Wam "Cyrenejczyka"...

Premiera "A jednak" na serwerach YouTube odbyła w sobotę 19 grudna 2015r. Za warstwę muzyczną w zdecydowanej odpowiada Erespe, który skomponował muzykę do 17 utworów. Dwie produkcje są autorstwa Bobli ("Puszczam z dymem" i "Smak"), natomiast "Nie składam broni" to bit Nora. Na krążku gościnnie można usłyszeć: BU, Erbiego, Dudexa i PRK, w refrenach swoim wokalem Anna Roter, a także Natalia Żołneczko uświetniły brzmienie "A jednak". W dwóch kawałkach można usłyszeć skrecze i cuty Dj Bulixona. Za warstwę graficzną płyty odpowiada LanetArt's. Patronat nad płytą objęli: GlamRap.pl i Silesia Crime. Całość zrealizowana pod czujnym uchem Erespe w EGO Record's, wyjątkiem są gościnne kwestie nagrane przez Bunia (MaxFlo Studio). Erespe zajął się również mixem i masteringiem płyty. Widniejąca na okładce wrzuta została wykonana przez Kepiha. Na płycie umieszczone zdjęcia są autorstwa Radosława Wojnara i Daniela Budzynowskiego. ŻYCZYMY PRZYJEMNEGO ODSŁUCHU I LICZNYCH POWROTÓW DO "A JEDNAK". Dumny Bieruń - Gumix OLi.

"A jednak" to brudny, śląski rap. Dosadne teksty, niebanalna technika, niekonwencjonalne produkcje. Poruszana tematyka czasem jest głęboka, refleksyjna, innym razem zaś prosta i luźna. Album jest niesamowicie różnorodny stylowo, mimo to skompletowane 20.kawałków tworzy spójną całość. Płyta Gumixa i OLiego jest dawką szczerego, często osobistego rapu ubranego w bogate słownictwo i ciekawą formę.

Odsłuch : TU 


2016-01-06 Dodoł: edytuj


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi