Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

BRAK2SENSU

Brak2Sensu & JaGi 2016 - Jest stricte zajawkowym projektem nagranym w przeciągu dwóch tygodni, miałem przyjemność udzielenia własnych wokali do podkładów wyprodkowanych przez grupę "Brak2Sensu" w 2003 roku. Krążek Brak2sensu promowany przez Fokusa był zapowiadany niejedkrotonie i z tego co mi wiadomo upadł już na dobre, w końcu minęło aż 13 lat! W dużej mierze Wojciech Alszer miał promować cały projekt i uzupełnić go swoimi wokalami. Z racji, że wiele osób nadal jara się tym albumem, w tym rzecz jasna JA, postanowiłem odświeżyć zakurzone podkłady zagubione gdzieś na czeluściach internetu i w przerwię dwutygodniowej od jakichkolwiek zajęć napisałem teksty różniące się od moich pozostałych, pasujące myślę do ogólnej otoczki albumu, starałem się wytworzyć wokół tego wydarzenia klimat rodem z tamtego okresu i sądze, że mi się udało. Kawałki tłumączą "moją pozycję w hip-hopie", główny cel dogrania mojej osoby do niewydanego albumu, opowiadają pewne historie, utwory również dzielą się na te spokojne do mniejszych czy większych rozkmiń, jak i na te szalone, bez większego SENSU! W dużej mierzę odbywa się tutaj zabawa słowem, jak i podtekstami bądź tytułem samego projektu. Ze względu na szacunek do pierwotnych autorów i braku pełnych praw autorskich nie zostanię wytłoczony ani jeden egzemplarz "zreedytowanego" albumu pt. "Brak2Sensu & JaGi 2016". Nagrania zostaną udostępnione na moim kanale dla osób sprawdzających moją twórczość, oraz dla tych którzy czują niedosyt względem płyty. Album sam w sobie może być uznawany jako "Fanart", choć byłoby to abstrakcyjnym pojęciem. P.s zapomniałbym dodać, że do projektu dołącze skity pochodzące z innych odległych projektów fokusa(będzie ich maksymalnie 3) Jak i podkład mojego dobrego znajomego Skone91(który wyprodukował podkłady na moje dwie solowe płyty.) Pozdrawiam wszystkich czytelników jak i wkrótce słuchaczy! JaGi
#Zagadnienia dotyczące opisu:
? Opis grupy Brak2Sensu 2003r: http://www.pfk.one.pl/projekty/brak2sensu.htm
? Fokus: https://www.facebook.com/fokusoficial/?fref=ts
? Dj 5cet: https://www.facebook.com/dj5cet/?fref=ts
====================================================================
? Mój Patronat: https://www.facebook.com/RapRewir?fref=ts
?SilesiaCrime: https://www.facebook.com/silesiacrime?fref=ts
?Moja Strona: https://www.facebook.com/JaGiKuba
?Narnia Label: https://www.facebook.com/NarniaLabel?fref=ts
? Kanał gdzie udostępnie projekt: https://www.youtube.com/user/JaGiKuba

 

2016-02-26 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi