Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

O.S.T.R. ŻYCIE PO ŚMIERCI recenzja

Na krążku Życie po śmierci O.s.t.r. zamieścił 23 tracki będące spójna opowieścią po traumie związanej z ciężką chorobą, od momentu w którym zaczęła dawać pierwsze objawy, poprzez ciężki proces rehabilitacji, aż do tej chwili.

O samej treści wypowiedzieli się już chyba wszyscy, a najwięcej na samych koncertach mówił sam O.s.t.r. Każdy kto na nich był potwierdzi, że w dużej mierze były przegadane.

Nie sposób nie zgodzić się z autorem, że jego podejście do życia zmieniło się radykalnie. Zerwanie z marihuaną o którym bardzo ciekawie mówi numer „Spowiedź”, odwyk od imprez, a co za tym idzie domatorstwo i co najważniejsze docenienie podwójnie, swojej rodziny(odsyłam do numeru „Jaki ojciec taki syn”) i swojego zdrowia.

Zmieniło się także podejście do fanów. Jeszcze do niedawna dostanie autografu po koncercie, czy rozmowy były nie lada wyczynem, teraz O.S.T.R. potrafi przesiedzieć i przegadać bardzo długi czas, podpisując płyty i przybijając piątki, więc kiedy mówi o tym, że dla nich wrócił, jest w tym prawda, która poświadcza czynami.
Na każdym kroku wyrażana jest także miłość absolutna do muzyki, ze szczególnym wskazaniem na grupę ze Staten Island w numerze o wdzięcznym tytule „WudźTangClan”.


Cała płyta jest koncepcyjnie na bardzo wysokim poziomie, spójna zarówno tekstowo, jak i poprzez dołączoną do płyty kartę dawcy z oświadczeniem woli, dotyczącym zgody na oddawanie narządów po śmierci, o co O.s.t.r. zresztą zawsze apeluje.

Warto zwrócić jednak szczególną uwagę na numer, jak się wydaje odstający tematycznie od treści płyty, czyli „Nie pisz sms-ów”, przestrzegający przed wypadkami za kółkiem, powodowanymi przez nierozważnych kierowców.

Na krążku znajdziemy gościnnie Steva Nasha i partie vokalne Sachy Vee. Prócz tego gości brak – zgodnie z zapowiedziami płyta bardzo osobista.
Dobrze posłuchać dla odmiany od  wciaz narzekających rodzimych hip -hop-owców, szczęśliwego dojrzałego faceta, który niesamowicie wciąga trescią swoich przemysleń.

Polecamy każdemu


2016-02-27 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi