Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Dope D.O.D.
 

Po wielu miesiącach koncertowania po USA, Ameryce Południowej i Europie najpopularniejszy europejski zespół hip-hopowy wypuszcza świeży materiał. Na "Acid Trap Mixtape" oprócz Skitsa i Jaya usłyszeć możemy także kilka ciekawych featuringów, chociażby DJ-a Paula z Three 6 Mafia, a kilkanaście dni temu miała równiez miejsce premiera pierwszego klipu promującego to nowe wydawnictwo - zobrazowania doczekał się utwór "Ready To Die".
 
Nowy mixtape to również wprowadzenie nowego, świeżego brzmienia w dyskografii Holendrów. Usłyszeć możemy przede wszystkim inspiracje trapem, która nie jest jednak trwałą zmianą jak zauważa zespół.
"Eksperymentowanie jest dla nas bardzo ważne, nie tylko jest to coś nowego, interesującego dla słuchaczy, ale jest to też wyzwanie dla nas, sprawdzanie się na nowych polach." - komentuje Jay Reaper.

Odsłuch mixtape'u dostępny jest pod poniższym linkiem:
 
Teledysk Ready To Die:

2016-03-12 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi