Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

DEAD HATERS

Grupa Szereg Słów powstała w 2004 roku z inicjatywy Jacka Zemła a.k.a Zamulacz oraz Łukasza Sypnika a.k.a Sypek. Po kilku latach działalności dołączył do grupy Paweł Wróbel a.k.a Pablo i w chwili obecnej skupia w sobie 3 członków. Reprezentujemy rejon Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Główne zainteresowania i cele grupy Szereg Słów to szerzenie wiedzy na temat kultury hip-hop oraz w szerokim rozumieniu, promowanie jej poprzez działalność artystyczną. Jesteśmy organizatorami Festiwalu Sztuki Ulicy który co roku odbywa się na ulicach naszego, rodzinnego miasta Myszkowa - impreza ma na celu skupienie w jednym miejscu wszystkich 5 elementów hip-hopu oraz przekazanie pozytywnych wibracji jakie niesie ta kultura. Z roku na rok festiwal zdobywa coraz więcej fanów co jest dla nas największa satysfakcją. W 2014 roku zapadła decyzja o powstaniu niezależnego labelu Emówu Front, który ma na celu promowanie lokalnego środowiska artystycznego ściśle powiązanego z kultura hip-hop. W chwili obecnej, grupa Szereg Słów koncentruje się na realizacji albumu pt. Niech to się niesie. Album oraz promocja z nim związana jest realizowany całkowicie z własnych funduszy przy użyciu własnego studia nagrań. Do albumu przewidzianych jest ok 4 klipów promujących płytę.

Z pozdrowieniami, Szereg Słów 4 Life!


2016-03-28 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi