Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pierwsza odsłona Beat Tape'u Wasabi
Zdarzyło Wam się kiedyś zabrnąć na koniec internetu? Albo siedząc i gapiąc się w sufit zrobić kilka myślowych kroków za daleko? Bez stresu, nie musicie się przyznawać. Ale nie macie też co pytać RCM - twórców pierwszego teledysku Wasabi - o kontakt do dilera. To nie używki - to czysta wyobraźnia! Tańczący zawodnicy sumo, wyimaginowane seppuku w miejscu publicznym, meblościanka w bloku i ryż smażony "po polsku"... to wszystko możecie zobaczyć w klipie promującym Wasabeats! 


Żeby podkręcić Wasze apetyty i pokazać różne oblicza nadchodzącego beat tape'u postanowiliśmy zaprezentować fragmenty aż czterech utworów, wszystko w jednym materiale! Jedni mówią na to "showcase", inni - popisówa. My odpowiadamy - każdy niech nazywa jak chce, dla nas to muzyczna uczta. Miko2X2AOdmeMałe Miasta - we wspólnym teledysku, już teraz do sprawdzenia na naszym kanale YouTube!

Jednocześnie uruchamiamy PREORDER wyjątkowej, limitowanej (1000 egz.) edycji beat tape'u "Wasabeats". Wszystko zostaje utrzymane w orientalnym, japońskim stylu dlatego "Wasabeats" wydane zostanie w wyjątkowym opakowaniu z albumem oraz zestawem do składania origami.
Premiera 8 kwietnia 2016

 

2016-03-28 Dodoł: edytuj


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi