Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Słów sekwencje Samo Sedno recenzja

Brudny, miejski styl i klasyczne tematy to domena tej ekipy.
13 kawałków, które otrzymujemy na płycie są gwarancją tego ,że ani się szybko nim nie znudzimy, ani nie będziemy mieć po odsłuchu niedosytu.

Już po otwarciu, czytając wybrane cytaty, zostajemy wprowadzeni w klimat.

Najkrócej mówiąc panowie z Słów Sekwencji opowiadają nam o swoich poszukiwaniach muzycznych i życiowych, rozliczając się z przeszłością. Wątki biograficzne członków grupy przeplatają się z przemyśleniami z cyklu, co by było gdyby, opakowanymi w historię fikcyjnych, ale możliwych bohaterów. Oprawą muzyczną zajęli się Nesko,Piecu,Lema,Lopez,Donde i dj-e Cider i Gondek. Co ciekawe, prócz damskich wokaliz Justyny Piwko, nie znajdziemy na „Samo sedno” żadnych gości. Krążek więc osobisty od początku do końca.
Ciężko recenzować czyjeś przeżycia, przelane na papier. Jednak najciekawszymi muzycznie numerami są tu zdecydowanie „Nie rób scen” z cutami Dj-a Gondka ubarwiającymi i wzbogacającymi utwór, opowieść o pewnym rolniku „Henio” , energetyczny „Świat się zmienia” i nostalgiczny „O której chodzisz spać”. Bardzo silnie jest zaznaczona miłość do swojej ojczyzny, zarówno tej mniejszej jak i większej –trudna to miłość, ale na pewno szczera z chęcią zmian.

Polecamy „Samo Sedno”tym, którzy szukają mocnego, twardego rapu i chcą porozmyślać nad swoim życiem w spokoju. Tych którzy są wielbicielami imprezowych kawałków odsyłamy do innych płyt.

S.C!


2016-03-28 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi