Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Aloha-GrillAlbum Proceente & Bleiz "Aloha-Grill" był od dłuższego czasu niedostępny w sprzedaży, limitowana reedycja specjalna (250 egzemplarzy) to wyjście naprzeciw oczekiwaniom fanów słonecznych dźwięków i miłośników rapu. Nowe wydanie zawiera dwa premierowe utwory oraz remix tytułowego numeru "Aloha-Grill"; płyta dostępna jest w formie wytłoczonego cd w klasycznym jewelboxie z 28-stronicową książeczką.

Proceente i Bleiz, szefowie wydawnictw Aloha Entertainment i Grill-Funk Records. Dwaj niepoprawni zajawkowicze, zasłużeni hip-hopowcy, stali bywalcy festiwalu Hip Hop Kemp postanowili połączyć siły i stworzyć album idealny na wakacje. "Aloha-Grill" to słoneczny, bogaty w treść i pełen hip-hopowej zajawki materiał. O słoneczne, teksańsko-kalifornijskie brzmienie płyty zadbali mr.Onte, Funk Monster, O.S.T.R., Eten oraz Chmurok. Na płycie pojawiają się znakomici goście; wokaliści Jazzy, Basia eM oraz Cywinsky, na płaszczyźnie rapowej gospodarzy wspierają Sarius, Ninja z Okolicznego Elementu, Łysonżi Dżonson oraz Kuba Knap. 

Miksem całości zajął się Karol "Dzieciak" Smyk, a cały materiał zmasterował Steva Corrao w Nashville w USA.Zamów płytę Proceente & Bleiz "Aloha-Grill" na www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/579-alohagrill.html

Subsrybuj AlohaEnt na Youtube ---> https://www.youtube.com/channel/UCbYcZLvkfghFe8U0_A_sK-w


Proceente na fb: https://www.facebook.com/proceente40
Bleiz na fb: https://www.facebook.com/bleizup
mr. Onte na fb: https://www.facebook.com/misteronte
Aloha Ent. na fb: https://www.facebook.com/AlohaEnterta...
Grill-Funk Rec. na fb: https://www.facebook.com/grillfunk


2016-07-29 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi