Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Achtung! Podnosimy alarm!

Katowice i kultura uliczna...  szkoda nam słów.

Filozof jesteśmy z Toba!  Tyle.


"Proszę wszystkich o przeczytanie opisu w celu poznania całej historii. Opis długi ale warto uświadomić sobie w jakim żyjemy kraju!

Na początku prosiłbym o udostępnienie filmiku i zapoznanie z nim swoich znajomych, rodziny i innych ponieważ bardzo to pomoże Pawłowi w dalszej sprawie. Wszystkim ludzią dobrej woli z góry dziękuję!!! Pokój!

W Katowicach mój przyjaciel Filozof który freestyl'uje na ulicy został zaatakowany przez policjantów z KMP Katowice oraz usłyszał 5 zarzutów. Nasza grupa w której gramy cechuje się kulturą, nigdy NIE przeklinamy na mikrofonie, nikogo NIE obrażamy, NIE nawołujemy do agresji, staramy się za to przekazywać ludzią pokój i namawiać ich do życia w świecie z innymi ludźmi. 
Osoby które słuchają cieszą się z tego, że jesteśmy, że mamy pasje etc. Po prostu podoba to się przechodnią Ale jednak polskiej władzy to przeszkadza, że ktoś ma zajewke którą chce pokazać innym jednak to co zrobiła Śląska policja jest karygodne i niedopuszczalne. Żyjemy w wolnym kraju gdzie jest demokracja, a przynajmniej tak mi się wydaje bo uczyli mnie tak na historii.

O to słowa Pawła które dziś przekazał mi w wiadomości:

Tekst wyjaśniający zdarzenie na filmiku :)

UNESCO Katowice Miasto Muzyki i agresywność policji.
Bardzo proszę wszystkie osoby, które były świadkami oraz nagrywające zdarznie o jakikolwiek kontakt. Paweł Filozof Pańków

Film zaczyna się po około minucie trwania akcji zatrzymania mojej osoby. 
Podczas standardowego grania jakie z powodzeniem odbywam od ponad dwóch lat, nieumundurowany mężczyzna w niebieskiej koszuli (po sprawie okazało się, że jest komendantem) bez legitymowania się podszedł do mnie i poprosił o ściszenie muzyki.
Jako, że stałem wtedy z mikrofonem 10 metrów od źródła muzyki, lepszym rozwiązaniem dla tego mężczyzny byłoby podejście do innych raperów stojących przy głośniku, na pewno ściszyli by muzykę skuteczniej ode mnie. Jednakże odpowiedziałem, że muzykę ściszymy, gdyż pora była już wieczorowa i w zasadzie mieliśmy się już zbierać do domu. Po mojej odpowiedzi zwróciłem się w kierunku przechodzącej obok dziewczyny, która coś do mnie mówiła odnośnie naszej muzyki. Uprzednio zwracający się do mnie mężczyzna w niebieskiej koszuli powiedział "żebym się nie oddalał bo nie skończyliśmy rozmowy" na co odpowiedziałem , że "mam lepszą opcję" po czym zacząłem zmierzać w kierunku odchodzącej dziewczyny wołając ją. 
Nagle zostałem gwałtownie złapany za ramie. Na tak agresywne zachowanie zareagowałem odruchem wyrywania się. Po uwolnieniu z uścisku zostałem złapany mocniej, na co zareagowałem analogicznie. W ów czas zaczęto mnie sprowadzać na ziemię już w asyście drugiego cywila w białej koszulce. Kompletnie zbity z tropu zacząłem się wyrywać, obracać i zapierać nogami. Ni z tąd ni z owąd do pomocy dołączył trzeci człowiek (na filmie w spodniach moro), który przygniatał mnie do ziemi masą swojego ciała, nie zważając na to czy stąpa mi po głowie, czy po mostku klatki piersiowej, w której ból odczówam do dziś. 
W trakcie całego zamieszania trwałem w amoku i obawiałem się o swoje zdrowie gdyż zdarzenie miało znamiona próby porwania, jako że ani razu w jego trakcie nie zostałem poinformowany z kim mam doczynienia i dlaczego podejmowane są w obec mnie takie "czynności".
Zgodnie z naturą człowieka w sytuacji zagrożenia życia próbowałem cały czas uciekać, a pod sam koniec "interwencji" w skutek zadawanego bólu (którego efektem są liczne sińce i krwiaki na co mam potwierdzenie obdukcji sądowo - lekarskiej) zacząłem gryźć ręce, które sprawiały mi ból.
Dalszy ciąg wydarzeń na filmiku.
Całe zdarzenie jest zarejestrowane miejskim monitoringiem oraz kamerami telefonów przypadkowych świadków zdarzenia. Mamy również wielu świadków, którzy byli obecni przy mnie od pierwszego kontaktu z człowiekiem w niebieskiej koszuli.
Jest mi przykro po 13 latach rapowania z powodu takiego traktowania muzyków przez policję Katowic, Miasta Muzyki 2016!


2016-09-21 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi