Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Lopez Byle dalej

Jeśli czekaliście na płytę, która da wam pozytywny bodziec do działania i powie – jeśli chcesz i masz w sobie ogrom determinacji, to możesz osiągnąć każdy cel – to płyta Lopeza „Byle dalej jest ” właśnie nią!

Od reprezentanta Piekar Śląskich na nowej płycie dostajemy 19 numerów w których przewijają się różnorodne beaty od nowoczesnych i energetycznych do old schoolowych.

Na featuringach usłyszycie Bokota, Marę, Whsp, Lokera, Mika, Tps-a, Wu, Kiszło Brt i damski wokal Marleny Patynko. Grupa producencka to: Maxiu, Tytuz, NWS, Małach, Donde, Nesko, LPZ, M.C, i Notafake.

Najkrócej rzecz ujmując płyta odznaczająca się ogromną spójnością opowiadająca na przykładzie autora o tym jak osiągnąć sukces, omijając porażki i o tym, jak dawać sobie rade z przeciwnościami.

O wspomnainych przeciwnościach najwięcej usłyszymy w „Jeden z tych dni”. Podczas słuchania tego numeru ma się wrażenie, że „ten numer jest właśnie o mnie” i powracają przy nim wspomnienia-niekoniecznie najlepsze.
Lopez ciągle przypomina każdemu słuchaczowi, że choć nie każdy ma taki sam start, każdy może osiągnąć sukces zaczynając od zera. W każdym momencie mogąc także zawrócić ze złej drogi naznaczonej błędami i zweryfikowac swoje życie, które ma się przecież tylko jedno. Uwrażliwia także na to, żeby nie pozostawać biernym i ślepym na towarzystwo ludzi ściągających w dół.

Najciekawszy numer z płyty to zdecydowanie „Dama” z gościną Wu odpowiadający na wieczne rozterki kobiet w temacie męskiego spojrzenia i pragnień w stosunku do tej jedynej– niejednowymiarowe oczekiwania wobec kobiet i oczekiwania wobec nich w jednym numerze. Lopez nawinął z szacunkiem i pozytywnymi emocjami, Wu –sami sprawdźcie, bo naprawdę warto! Jest też miejsce na płycie na melancholie w „Gdzie to poszło”
Płytę promuje teledysk do utworu „Pozdrowienia”.


Posłuchajcie za każdym razem, gdy pomyślicie, że dzieje się źle i wszystko idzie w kierunku, którego nie chcecie. Może w tych właśnie wersach odnajdziecie natchnienie i choćby częściowe rozwiązanie zagadki dlaczego tak jest.

Polecamy S.C.!


2016-10-01 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi