Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

THE KADA tuż, tuż!!!!
Już 10 dnia 10 miesiąca swoją premierę będzie miała płyta na 10 lecie Hip-Hopowego Rybnickiego zespołu z podziemia „Fundament Grafomani”.

Członkowie zespołu od ponad 10 lat związani z rybnicką kulturą hiphopową. Najnowsza płyta jest siódmym krążkiem zespołu, nagrana na przełomie lat 2014/2016.

Na płycie można usłyszeć lokalnych artystów min. Hajo, Emsi, Dj.Chore, Morte. Za produkcje muzyczną płyty odpowiadają tacy producenci jak np. Phrazes, Dmxyyy, Pneumonia, Wavelski czy Morte.

Płyta „THE KADA” od dziesiątego października będzie dostępna do odsłuchu w serwisie youtube a jej fizyczna wersja bezpośrednio u zespołu. Zapraszają również do odwiedzania ich fanpage: www.facebook/fundamentgrafomani gdzie można zasięgnąć jeszcze więcej informacji na ich temat. Pjona!
 
 
2016-10-09 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi