Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Gruszką w sedno - info

"Ta płyta to zbiór doświadczeń i wiedzy jaką nabyłem w ciągu całości jej powstawania. Każdy kawałek powstawał, gdy nieoczekiwanie w moim życiu pojawiał się jakiś zwrot. Można w niej dostrzec, że ten rok nie był dla mnie łatwy. Zatrzymałem się na długi okres intelektualnie, inicjatywnie, gdyż przegrywałem z samym sobą i moimi wewnętrznymi demonami. To był okres, kiedy musiałem słuchać dużo ludzi mądrzejszych ode mnie i zbierać ich rady czy mądrości i wdrażać je w życie. O czym jest ten album? O emocjach, uczuciach i lękach. Bardzo upraszczając, to chyba trzy główne elementy, które bardzo dały mi się we znaki w trakcie powstawania płyty. Ta płyta to moje rozładowanie wewnętrznej brutalności i subtelności – nie skupiałem się na niczym innym. Dokonywałem wielu zabiegów, które mogą być ciekawe i przykuwać uwagę w kwestii technicznej, ale wydaję mi się, że zawarłem mnóstwo lirycznych smaczków. Jeżeli słuchacz da mi taką szansę, to na pewną tą płytą się do mnie zbliży. Ponadto, ta płyta ma jedną ważną cechę, która trafi do bardzo wąskiego grona. Starałem się pokazać, że wszelkie zaburzenia psychiczne, to nic wstydliwego – posługując się swoim przykładem. Pisałem pod wpływem impulsów – to one pomagają postawić pierwsze dwa wersy i wytworzyć w głowie jakiś plan utworu."  

Album już po świętach. Śledzić poczynania Gruszki możecie śledzić tu:  

Promującym kawałkiem jest Męczarnia


2016-11-28 Dodoł: edytuj


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi