Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Yin & Yang

"Yin & Yang jest projektem dwóch reprezentantów Bielska-Białej. Pracę nad albumem trwały niecałe cztery miesiące. JaGi wraz z Orłem zaczęli współpracować pod nazwą Lux. Krążek bazuje na kontraście uczuć i emocji. Przedstawia dwa różne spojrzenia na daną rzeczywistość. Album ma zwiastować proces przemiany ludzkiej będącej motywacją do działania, ponieważ "życie jest jak sinusoida...". Projekt zawiera siedem oficjalnych nagrań plus jedno dodatkowe, które widniało na internecie jeszcze długo przed wydaniem składanki. Płyta jest zdecydowanie przedsmakiem nadchodzących pomysłów w 2017 roku u obu artystów. Podkłady na nasz album zostały pozbierane od różnych beatmakerów dlatego postanowiliśmy nie czerpać korzyści materialnych z albumu. Życzymy zatem miłego odsłuchu, dobrych wrażeń i liczymy na to, że będzie czekać na kolejne nowości od naszej dwójki ;) Pozdrawiamy!" 

Płyta dostępna TU 


2016-12-10 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi