Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Plany na 2017 od Aloha!

Do muzycznej rodziny wytwórni Aloha Entertainment dołączył zespół Subarugang. Reprezentanci Tczewa wygrali w tamtym roku konkurs dla młodych wykonawców na MHHF Giżycko, prezentując świetną sceniczną stylówkę oraz konkretny hip-hopowy flavour. Na początku stycznia Subarugang wypuścił pod patronatem Aloha Ent. singiel "BSABCD", który miał swoją premierę również w formie fizycznej. W marcu zespół planuje udostępnienie mixtejpu z niepublikowanymi utworami, a następnie premierę debiutanckiego albumu "Impreza". Więcej szczegółów na temat wydawnictwa, które ukaże się we współpracy z Aloha Ent. już niebawem.

Subarugang na fb: https://www.facebook.com/SubaruGangTV
Subarugang na YT: https://www.youtube.com/channel/UCeniupAI9RY3t08kEJJ-XXw

Tymczasem w lutym Aloha Ent. planuje niespodziankę w postaci premiery Epki innego, od dawna współpracującego z warszawską wytwórnią artysty. Szczegóły wkrótce!

2017-01-30 Dodoł: SilesiaCrime


Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
Kawałek - O wiele więcej - Przedstawiamy ostatni singiel z projektu - Kikoraf & Syty - Przebudzenie. Zapraszamy do sprawdzenia !!
Jest to 3 numer promujący moja pierwszą płytę pi,, Z Życia Wzięte '' Płyta o tematyce życiowej Zapraszam !!
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi