Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Muflon - Attending (prod. Salvare)

Muflon i wytwórnia Aloha Entertainment przygotowali dla fanów muzyczną niespodziankę. Jest nią niezapowiedziana epka Muflona pt. "Napisy Końcowe". Jest to zbiór wybranych nagrań Muflona, które zostały zrealizowane na płytę repera, która ostatecznie się nie ukaże. Dlatego epka nosi tytuł "Napisy Końcowe".

Na kanele YT Aloha Ent. codziennie ukazuje się nowy utwór z epki, dziś jest to kawałek "Attending", do którego muzykę wyprodukował Salvare. Za mix i mastering całago materiału odpowiada Zbylu. 

Muflon "Napisy Końcowe EP" - tracklista:

1. Nowy dokument tekstowy - prod. Kes-a
2. Pere-Lachaise - prod. Lanek, cuty: DJ Grubaz
3. Ślepa uliczka - prod. Stona
4. Miejski futbol feat. Proceente - prod. Zbylu
5. Attending - prod. Salvare
6. Nieskończona liczba małp - prod. Voskovy

Muflon na fb: https://www.facebook.com/muflonrap
Salvare na fb: https://www.facebook.com/Salvarebeatz
Aloha Ent. na fb: https://www.facebook.com/AlohaEntertainment

Muflon:

Najbardziej uznany polski raper freestyle’owy, na swoim koncie ma ponad 20 wygranych bitew freestyle’owych, w tym najbardziej prestiżową Wielką Bitwę Warszawską, którą jako pierwszy w Polsce wygrał dwa razy. Jego osiągnięcia w tym zakresie czynią go legendą tej konwencji rapowania.
Jego improwizatorskie umiejętności zostały docenione również poza środowiskiem: występował na deskach Teatru Starego w Krakowie, na gali rozdania Fryderyków, na wielu ambitnych wydarzeniach artystycznych (m.in. imprezach upamiętniających Stanisława Grzesiuka czy Stanisława Bareję), w największych polskich mediach (Polskie Radio, Telewizja Polska, TVN), na poetyckich slamach i roastach, czy u boku uznanych polskich artystów (m.in. Wojciech Konikiewicz, Afro Kolektyw, Jazzpospolita).

Osiągnięcia freestyle’owe pozwoliły mu zbudować silną pozycję w środowisku hip-hopowym, które wspiera również jak animator i aktywista, prowadząc audycję radiową w Programie Trzecim Polskiego Radia, imprezy czy warsztaty, sędziując bitwy, udzielając wykładów, a także publikując felietony na prestiżowym polskim portalu hip-hopowym Popkiller.pl i pisząc artykuły na temat hip-hopu do prasy, m.in. dla tygodnika Polityka.

Jako raper studyjny zdążył już udzielić się gościnnie na wielu uznanych produkcjach polskich raperów, zwiększając apetyt odbiorców na solowy materiał. NAjnowszy projekt Muflona to epka "Napisy Końcowe".


2017-02-18 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi