Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kikoraf & Syty -O wiele więcej
- O wiele więcej !! Zachęcamy do refleksji na temat tego, o czym tak na prawdę mówi wspominany utwór. Chodzi o kobietę ? Czy też może o związek z uzależnieniem ?? Alkoholem ?? Warto czasem zastanowić się nad tym, że wszyscy jesteśmy warci o wiele więcej niż myślimy. Projekt: Przebudzenie (rap / śpiew: Kikoraf, produkcja muzyczna: Syty). Zapraszamy do obejrzenia teledysków na YouTube: do utworów takich jak: Podzielę się, I co dalej, Widzisz oraz Zajawka Umiera Ostatnia. W materiale EP, są do sprawdzenia również numery: Nie po to by, cz też Gdzie zaszedłem, podsumowanie projektu. Do usłyszenia !!

2017-02-22 Dodoł: KikoRaf


Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
Kawałek - O wiele więcej - Przedstawiamy ostatni singiel z projektu - Kikoraf & Syty - Przebudzenie. Zapraszamy do sprawdzenia !!
Jest to 3 numer promujący moja pierwszą płytę pi,, Z Życia Wzięte '' Płyta o tematyce życiowej Zapraszam !!
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi